Ja Madonna, tyypillisenä naisena, nauttii tilanteesta ja ATM:n kärsimyksestä. Ei heru apua Madonnalta.
http://www.mtv3.fi/viihde/musiikki.shtml/madonnan-veli-nukkuu-sillan-alla---siskolta-ei-sympatiaa/2013/03/1729762
http://www.mtv3.fi/viihde/musiikki.shtml/madonnan-veli-nukkuu-sillan-alla---siskolta-ei-sympatiaa/2013/03/1729762
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksi Madonnan pitäisi elättää jotain alkoholisti-veljeänsä?
Alkoholismi on ihan oma valinta, kukaan muu ei kaada sitä alkoholia sinun kurkustasi alas. Ei tarvi muuta kuin laittaa korkki kiinni ja lakata juomasta sitä alkoholia. Ei se ole sen vaikeampi yhtälö, muu on luonteen heikkoutta.
Senpä takia, en yhtään sääli kyseistä ihmistä, olkoon sitten Madonnan tai jonkun muun ökyrikkaan veli kysymyksessä. Se on raaka peli Ranualla!!!
Tässä se nähdään kuinka julmia naiset ovat.
Madonnan veli on julkisesti homoseksuaali.
Hän on myös kirjoittanut aiheesta millaista on olla Madonnan veli bestseller-kirjan, jossa kertoo avoimesti homoudestaan, huumeriippuvuudestaan ja siitä, etä Madonna on kylmä narsisti.
Saudi-Arabiassa tuo likainen lutka olisi laitettu kuriin kymmeniä vuosia sitten.
Haluasin pukea vappuna Madonnan vitusta tehdyn päähineen päähäni.
Mäkin pidin tuota ensin törkeänä, mutta sitten luin jutun, jossa sanottiin, että Madonna ja muut perheenjäsenet olivat kustantaneet monta vieroitusta veljelle, joka ei kuitenkaan laita/saa asioitaan kuntoon. Mitä siinä sitten pitäisi tehdä?
Tässä on vastaavasti sitten tyypillinen mies, joka nauttii tilanteesta ja isoisänsä kärsimyksistä, eikös vain?
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288559100133.html