Carlo (sinkkulaiva)

ihme hyypiö
22840
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Ihaaaana miäs!

Äänestä
  • Syömäkelvotonta lihaa.

    Äänestä

Loppuis jo tuo ohjelma.

Äänestä

Voi kauhee. Menis seki kottiinsa tanssimaan.

Äänestä

Onneksi ei ole pakko katsoa tun tason "viihdettä".

Myötähäpeäkin voi tappaa.

Äänestä

Ei tuol laival kukaan ossaa iskee naisia tai miehiä

Äänestä
  • Eikös sieltä ole seuraavaksi tulossa joku, joka vie naiset muiden silmien edestä. Tädit tykkää, kun joku näyttää vähän miehen elkeitä. Pelimies siis.

    Äänestä

En oo kattonu.
Kuulostaa kauheelta.
En kato.

Äänestä

Näyttää AT-aisurilta, mutta eihän näistä ulkonäöstä tiedä kuka on päässyt korkkaamaan.

Äänestä

carlo järvenpäästä

Äänestä

Kaikkea sitä näkee...jos pitää silmänsä auki eikä nukahda kesken.

Äänestä

Tyypillinen sinkut-palstan inisijä-ATM:n oloinen. Eli narukäsi, taikinanaama muka cool.

Äänestä

Wau mitkä dance muuvit tuolla miehellä oli :D Oikeasti, voiko myötähäpeään kuolla? Nimittäin tuntuu siltä....Tuo Carlo on takuuvarma ATM. Ei päässyt edes juttelemaan naisille. Mutta kukapa tuolta on seuraa edes löytänyt? Ei varmaan kukaan, siltä ainakin näyttää jokaisen jakson perusteella. Mitä järkeä lähteä jostain risteilyltä hakemaan kumppania kun paatti on täynnä umpihumalaisia ihmisiä. Enimmäkseen siellä näkyy olevan amiksia ja teekkareita. Tuollaiset teinien bileet tuntuu oleva menossa siellä joka kerta kun olen ohjelmaa katsonut.

Äänestä

atm ei pääse juttelemaan naisille maalla, merellä tai ilmassa kun sen sijaan suosittu ytm-pleijeri ähkii useita eri naisia samana iltana.

Äänestä

Ei tolla naamalla, ei tolla tyylillä, ei noilla muuveilla :D

Äänestä

Carlosta on kiva jorata, se on tärkeintä. Flaksi voisi käydä...homobaarissa. :)

Äänestä

Ihme ruikutusta tällä palstalla. Tyyppi ollut 4:n vuoden suhteessa ja ollut töissä ulkomailla. Eikös ATM:n kriteeri ollut semmoinen että ei saa naista ollenkaan? Ja kuinka moni palstalta olevista miehistä uskaltaisi lähteä ulkomaille töihin? Aivan, ei varmaan kovin moni. Miehellä on päällä myös suht tyylikkäät ja istuvat vaatteet ja on suht ok kunnossa, tosin kevyt liikunta ei varmaan olis pahitteeks.

Huonoista puolista nyt löytyy ainakin ensimmäisenä tuo hiustyyli, joka on aika kauhee. Toisena heikkoutena tulee kyllä pieni hermostuneisuus. Kolmantena sitten nuo tanssiliikkeet. Kaikki nuo asiat on kuitenkin korjattavissa. Itsevarmuutta tulee lisää vuosien kuluessa ja tuolla miehellä riittää myös töitä kun kerta opiskelee terveydenhoitoalaa. Baareista ei varmaan tulee seuraa löytämään ainakaan lähivuosina, mutta varmasti jotain muuta kautta.

Kyllä se on kuulkaas niin että tämä Monte Carlo vielä naisen löytää, se on saletti,

Äänestä
  • Kyllä täältä tietokooneen takaa helppo arvostella. Pakko itsekin myöntää Kyllä noi tanssiliikkeet aiheutti jonkilaista myötähäpeää täälläkin :D Mutta, jos joku teistä olisi mennyt sinkkulaivalle siältä tietokoneen takaa olisi aiheuttanut varmasti ennemän myötähäpeää kuin tämä carlou.

    Äänestä

Tuskin. Itse ainakin normaali ihminen ja jos esiintyisin telkkarissa käyttäyisin kunnolla enkä tekisi itsestäni pelleä.

Äänestä
  • Carlo teki itsestään täys pellen. miksi tuotanto on valinnut tommosia ihmisiä mitkä aiheuttaa muutaku pelkkää myötähäpeää.

    Äänestä

SirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimööSirimiriHirimirisirmisirmiihörimöö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsoja kirjoitti:

ihme hyypiö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu