paras ripsipidennyskoulutus ja miksi?

MereW

Moi. liikkuukohan näillä sivuilla oikeesti sellaista porukkaa jotka ammatttimaisesti tekevät? mietin mihin koulutukseen lähtisin. ripsienteko ja koulutustahot tuntuu olevan samankaltaista sekamelskaa kuin kynsikoulutuksetkin. kaikkea löytyy mutta miten osaan valita sen tasokkaimman? hinnalla ei niin väliä mutta paikka sais oa mieluummin etelä kuin keskisuomessa.
kauneuskoulua oon katsellu tampereella ja salossa olis style lash? onko jollain kommentteja?kaikenlainen otetaan mielenkiinnolla vastaan.

2

462

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • merew

      eikö kellään ole mitään vinkkiä antaa siitä milläperustein valita oikea,laadukas ripsikouluttaja?

    • onnea oikeaan valintaan

      Olen sertifioitunut ripsiteknikko, oppini olen saanut juurikin tampereen kauneuskoulusta :) koulutus on perusteellinen ja monipuolinen, kun taidot kasvavat, voit kehittyä ja opiskella lisää, tätä en ole muilta maahantuojilta ja kouluttajilta löytänyt. Lisäksi kyseisillä jb ripsituotteilla on ilo työskennellä ja asiakkaat kiittelevät :) tutkittu ja testattu laatutuote, en vaihtaisi pois.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      812
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      750
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      576
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      63
      548
    5. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      546
    6. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      45
      533
    7. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      526
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      517
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      512
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      24
      511
    Aihe