Jägermeister laitettu pakastimeen! Näkä-näkäräinen kiipes pöydälle tuli jano rankka, näkäräisen vei. Tarjoilija kiltti, täytti kupin sen näkä-näkäräinen kiipes uudelleen.
http://tinyurl.com/cl7kqy8
Paita on silitetty!
4
88
Vastaukset
- Lets gooooooooooo
Puuman metsästykseen!
Mulle on turha vastailla tai kommentoida tänään mitään, koska tuuraan Nasdagia vai mikä hörhö se oli. Mut joka tapauksessa vedän monologin, teen sen kunnialla ja suuresti arvaostaen työväenliikkeen ja porvariston yhteen sulautumisen kunniaksi.
Sairasta räppii ----> http://youtu.be/kYtGl1dX5qIKohta mä lähden puhkoo yhden tyypin autosta renkaat, ihan vaan huvikseni....tyyppi on tosi ärsyttävä.
http://youtu.be/nhPaWIeULKkJägermeister on laitettu nyt pakastimesta kitusiin on aika pistää töpinäksi ja alkaa toimimaan, koska vappua ei riitä kaikille. Tää biisi kertoo musta kaiken sen oleellisen mitä ihmisen tarvitsee tietää.
http://youtu.be/3uDb2yXsCZI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2361825- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451202Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50932- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 38727
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23702Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627
