Juonne kasvoissa

toispuoli

Minulla nenänpielissä alaspäin juonteet,toisella puolella vielä enemmän,kai puren enemmän sil puolella .Onko mitään hieronta tai kasvojumppa ohjetta millä sais ne juonteet edes samanlaiseksi? Kiitos neuvoista ja hyvää tulevaa kesää meille kaikille!!

4

211

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Freesinä kesään

      Minulla myös perinnöllisenä vaivana myös nuo juonteet, vaikka en ole kuin 34 vuotias! Mitkään kasvojumpat eivät auta. Päätin sitten turvautua järeämpiin toimiin, ja luin jonkun julkkiksen juttua jostakin, että oli käynyt täyttämässä juonteitaan Tiina Jylhän The Lookissa.
      Kävin The Lookissa Abrahaminkadulla Helsingissä ja minulle laitettiin jotain hyaluronihappotäyteainetta juonteisiin, yksi ruiske molemmille puolille. En muista aineen nimeä, mutta paketti kyllä näytettiin minulle ennen avaamista ja luin myös jonkin ohjelehtisen tuotteesta. Joka tapauksesa, olen nyt paljon virkeämmän näköinen ja muutama vuosi on ikääkin kadonnut, tenkin kun laitan itseni. Meikkauskin on nopeampaa, kun yritin valokynillä ja vaikka millä häivyttää juonteita. The Lookista on puhuttu paljon pahaa mutta minä tykkäsin, siisti paikka ja ystävällinen henkilökunta. Menen muutaman kuukauden kuluttua laittamaan lisää ja aion korjata myös hiukan alahuultani.

    • sama kokemus

      Lookin fillerit toimii ja pysyy! Käyn laitattamassa nasot 2 kertaa vuodessa ja tulokset on kyllä hyvät! Äidilläni oli mun ikäisenä(36) ihan kaameet nasot ja päätin,että mun naamaan ei noita tule menen vaikka veitsen alle kolmekymppisenä. Onneksi on nyt fillereitä nykyään. Lookissa osataan pistää tosi taitavasti, ihanat huuletkin tulee!

      • juonteita on

        Mitä moinen lysti maksaa? Onko työttömällä vara edes haaveilla moisesta...


    • Lookin nimeen

      Lookilla on hyviä tarjouksia usein, vaikka 450e täyteaineampulli alle kolmensadan jne ja kaveripakettia ym. kannattaa soitella tai meilata www.thelook.fi ja kysyä mitä oman budjetin mukaan voi tehdä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      33
      3074
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1540
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      971
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      959
    5. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      59
      933
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      928
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      840
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      803
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      783
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      699
    Aihe