uimahalli

miksi uimahallista ei uimalipuista saa minkäänlaista kuittia??aina pitäisi saada automaattisesti joka ostoista kuitti,eli sitä pitäisi ainakin tarjota.
4237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

käyn kaksi kertaa viikossa uimassa ja kuitin olen saanut joka ikinen kerta! Ja onhan sulla suu millä pyytä se kuitti jos et sitä automaattisesti ole saanut!

Äänestä

koska olet saanut kuitin esim, jäähallin kahviosta? tai jääpallopelin yhteydessä kärkkäri kojulta? voi voi. KAMALAA!

Äänestä

Minä oon kyllä aina saanut kuitin... Joskus pitänyt pyytää, vaikka kuittihan pitäis saada pyytämättä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyghhghghg kirjoitti:

miksi uimahallista ei uimalipuista saa minkäänlaista kuittia??aina pitäisi saada automaattisesti joka ostoista kuitti,eli sitä pitäisi ainakin tarjota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu