Uusi tosi TV sarja näyttää viiden gigolon elämää.
Livillä nyt nähtävä uusi sarja herätti alkaessaan Yhdysvalloissa ihmetystä, sillä sarjassa mm. kuvataan avoimesti naisia, jotka hakevat muutakin kuin illallisseuraa. Gigoloina toimivat miehet puhuvat työstään ja myös siitä, miten lähipiiri ei ole siitä aina innoissaan. Yksi gigoloista, Nick, kertoo muun muassa, että hänen äitinsä on useaan otteeseen tarjonnut hänelle rahaa, jotta hän jättäisi gigolon hommat. Toinen gigolo, Steven, tekee työtä elättääkseen 5-vuotiaan poikansa.
http://www.youtube.com/watch?v=zmNinpXHf1U
Livillä nyt nähtävä uusi sarja herätti alkaessaan Yhdysvalloissa ihmetystä, sillä sarjassa mm. kuvataan avoimesti naisia, jotka hakevat muutakin kuin illallisseuraa. Gigoloina toimivat miehet puhuvat työstään ja myös siitä, miten lähipiiri ei ole siitä aina innoissaan. Yksi gigoloista, Nick, kertoo muun muassa, että hänen äitinsä on useaan otteeseen tarjonnut hänelle rahaa, jotta hän jättäisi gigolon hommat. Toinen gigolo, Steven, tekee työtä elättääkseen 5-vuotiaan poikansa.
http://www.youtube.com/watch?v=zmNinpXHf1U
Vastaukset 12
Vanhimmat
Opettajatarkin ostaa seksiä gigololta?! :o
Tunti taksa n. 500, mutta ne voi saada jopa 5000 koko viikonlopusta.
Nyt kun naisilla alkaa olla rahaa, nekin voi ostaa oman Hunksin, ainakin vähäks aikaa.
Voisitko maksaa Hunksin seurasta?
Toihan on joka miehen unelma duuni?
Saat hengata parhaiden kundikamujes kanssa ja kilpailla kuka saa iskettyä sen muijan (niinkun aina muutenkin ne tekee) ja sit siitä saa vielä hirveesti rahaa, eikä tarvi kauheesti nähdä vaivaa?
Ne vaan bodailee kaikki päivät ja pan,nee kaiket yöt.
En mä kikkoloa, tositarkoituksella mies oltava. Ihmettelen miksi mies haluaa myydä itseään? Kauhea rahapula varmaan ollut heillä sitten.
Miksei mies myis? Sehän saa itse seksiä ja viä bonuksena rahaa.
Ohjelmassa olleet oli ihan ok naisia.
Gigolot osa 2.
Gigolot hoitelevat myös "isommat naiset" ;)
Mitä sitä mies ei tekisi lapsensa eteen?
2 lapsen YH-hieroja äippäkin ostaa gigololta.
Se ostaa siksi koska se tekee jopa 70 tuntia/viikko töitä,
eikä ehdi deittailla, niin se ostaa tienaamallaan rahalla
nuoren hyväkroppasen namuHunksin rakasteleen sitä
taitavasti.
Naiselle on tärkeää saada säännöllisesti orgasmeja,
koska se vaikuttaa koko kropan hyvinvointiin ja terveyteen.
En paneskelisi jotain vanhoja naisia rahasta vaikka sais tonnin tunti.
Naisilla on lukko pillussa ja sen lukon sisällä on mätä sipuli. Heidän aivonsa näyttää EEGG-kuvassa häränperseeltä. Sovinisti on kehittyneempi versio kommunistista. Se haluaa rakkautta myös rikkaille.
Joku kirjoittti että
"Tää oli hämmentävintä paskaa vähään aikaan. Ehkä jotenkin pervointa halun ilmaisua telkkarissa vähään aikaan. Niinku tää hoitsumuija joka halus neljä äijää yhtäaikaa ja gigoloiden kriiseily alapäät pikselöitynä tämän kimppakivatilauksen ympärille. Meinas mennä nuudelit väärään kurkkuun erääseenkin otteeseen."
Pystyitkö itse katsomaan ohjelman?
http://www.livtv.fi/ohjelmat/gigolot/etusivu#21561979
"Onko todella noin yllättävää että nainenkin on seksuaalinen olento ja voi haluta samaa kuin miehetkin?
Miksi miestä ei haluta nähdä naiselle antavana vaan aina niinpäin että mies ottaa ja nainen antaa.. Käykö nämä asiat miehen kunnian päälle vai miten? "
Antaako mies ja saako nainen?
Katsoin eilen tuon ensimmäisen jakson. Kun sinkkuna olo tuntuu vaan jatkuvan ja jatkuvan, niin ehkä jossakin vaiheessa voisin kuvitellakin, että joku mukavan tuntuinen ja riittävän hyvännäköinen mies olisi sellainen, jolta voisi ostaa esim. eroottista hierontaa ja suuseksiä, koska sellaista ei saa esim. yhden yön jutuilta. En ole myöskään saanut useisiin vuosiin esim. suuseksiä lainkaan (edes seurustelusuhteessa).
Minä ainakin koen ongelmana yhden yön jutuissa sen, että vaikka naisillakin on himoja, niin miksi tyytyä niihin, kun niissä saatava seksi on niin surkeaa. Paljon mieluummin maksaisin vaikka ammattilaiselle satasen suuhoidosta. Voisihan se olla myös mukava päästä kokemaan joskus isoa. Halvemmaksi se varmaan tulisi kuin tavallinen baari-ilta (taksi, sisäänpääsy, juomat).
Ihan turha seurustella jos mies ei vähääkään välitä naisen nautinnosta eikä vaivaudu edes suuseksiä antamaan.