niin saatte keksiä parempaa tekemistä. Olette koukussakin tähän joten parannutte siitä ja voitte vaikka mennä ulos juttelee ihmisille sen sijaan että täällä pulisette. Ette te täältä kuitenkaan mitään kumppania löydä.
Suljetaan tää palsta kesäksi.
mies.
493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eipä taida auttaa. Joku koodari väsäisi kuitenkin uuden palstann pystyyn johonkin toiseen osoitteeseen.
Tämä tuntuisi olevan jonkinlainen suljettu yhteiö, jossa samat naamat päivystävät vuodesta toiseen, keskustellen ja spekuloiden samoista aiheista saamatta kuitenkaan mitään yhteiskunnallisesti merkittävää aikaan. Ihan mielenkiintoisia ihmisiä sinänsä ja syvyyttäkin löytyy keskusteluista, mutta harvempi tänne nyt sitten kuitenkaan jämähtää. Onneksi.
Ei kai täältä kukaan mitään paria itselleen havittele?! Pelkkiä ukkoja täynnä muutama naikkonen. Vähän köyhät valikoimat.
Ylös ulos ja baanalle, kehotan minäkin.
Ei niitä naisia ulkoakaan löydy joten ihan sama.