Juu, oon 12v. tyttö, joka haluu litteän kesä masun! :3 En oo mitenkää erityisen lihava , mut maha on tollanen löllö...:( Haluun kiinteen vatsan kesäks, sellasen jota ei tarii hävetä rannalla!
Fiksuja vinkkejä!:))
Litteä vatsa kahdessa viikossa!
2
320
Vastaukset
- Ei onnistu
Kahdessa viikossa ei ehdi tekemään käytännössä mitään. Ehkä nestettä saa poistettua, mutta eipä juuri muuta.
Mutta ajattele positiivisesti: Jos aloitat nyt, niin vaikka se vatsa ei olisikaan vielä 2 vk kuluttua litteä ja sporttinen, niin on se litteys jo 2 vk lähempänä. Ehkä kesän loppupuolella sellainen jo löytyy.
Se nyt vaan on niin että lihakset eivät parissa viikossa kehity eikä "löllöys" poistu, eikä se auta vaikka kuinka toivoisi ja yrittäisi. - tytto1
oon 13v. tyttö ja itelläni sama ongelma. en oo läski tai mitää, oon melkein alipainone. mut silti mul on tämmöne ihme pömppömaha:(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-226506Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite925845Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin993839- 1263812
- 1281595
- 571497
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301412- 381229
- 451203
- 271187