Radio Nrj klo 22.45 Mikä rokkibiisi soi?

Eli mikä menevä rokkibiisi soi 21.5 n.klo 22.45 radio nrj.llä? Osaisko joku auttaa? Sanoista en muista muutakuin että kertosäkeen jälkeen jossain kohtaa laulettiin jotenkin näin "temperatures go higher" Nrj.n soittohistoriasta ei tuolta tunnilta löydy mitään :(
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kai Nrj:llä rokkia soiteta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauskis1 kirjoitti:

Eli mikä menevä rokkibiisi soi 21.5 n.klo 22.45 radio nrj.llä? Osaisko joku auttaa? Sanoista en muista muutakuin että kertosäkeen jälkeen jossain kohtaa laulettiin jotenkin näin "temperatures go higher" Nrj.n soittohistoriasta ei tuolta tunnilta löydy mitään :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu