Kovin on surkeaa tuo livetilastointi tuolla Porvoon suunnalla. Ilmeisesti tietoja laitetaan vain kun tulee pisteitä. Päivityksiä tulee noin vartin välein.
But-Cro "Live"tilasto
18+14
9264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
on se kumma kun tuota ei tee niin kriteereihin -1. jos tuon tekee päin vittua niin fine. haisee paskalta vmp
Toi on superpaska ohjelma koko livetilastointi. Paljo paskempaa ei maan päältä löydy. Sit noi livestatsit liiton sivuilla on aivan vitun karmeen näköset. Tollasii oli pre-internet aikaan joskus 80-luvun lopussa.. Karmeeta paskaa.
Opetelkaa sitä käyttämään, ei oo vaikee vaikka vanha onkin.
Futis on parasta paikanpäällä. 35 minuutin ajomatka helsingistä.
Hyvinkäällä?
Sielläkin.
Mikä kumma siinä on, että Butchersia haukutaan tässä tilastoinnissa. Kyllä, se tökkii, mutta niin ovat tökkineet muutkin livetilastot tähän mennessä.
Tällä kaudella on pelattu 3 Vaahteramatsia ja 1 niistä on tökkinyt. Tuo ei vaan täytä livetilaston tunnusmerkkejä jos tekstitv päivittyy tiuhempaan!
Livetilastointi oli kyl suurinta paskaa mitä olen hetkeen nähnyt! Itse seurasin matsia loppuviimein @PorvoonButchers Twitterin kautta. Joka päivitty todella paljon paremmin kun livetilastointi :) joten siitä iso plussa porvoon some vastaaville. #VMP #Vaahteraliiga #Tunkki #Livefiasko