Varusmies

Pää ei kestä loppusotaa kun tyttöystävä huorasi parhaan ystävän kanssa.Mitä tehdään?
Makoillaan lepo-osastolla? Vai yritetään olla kuin MIEHET?
12349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

vaihda huora parempaan...

Äänestä

Keskeytä ja sit Ketuttaa ku ku lopulta tulee bänät ja armeijakin meni häneksi. silloin sit vasta ketuttaa ...

Äänestä

Naisia tulee ja menee..anna olla. Uutta putkeen ja oma elämä edelle! Ei ollu sellainen nainen sulle tarkoitettu! Kesä edessä johan nuita parempia löytyy,käy loppusodat pois ja ajattele valosammin,mie nauttisin täysin tulevaisuudesta sinuna :D

Äänestä

Oletko nyt aivan varma asiasta? Onko tosi, että tyttöystäväsi teki niin? Kysy miksi? Ihmisriepu on erehtyväinen. Keskustele, jospa suhteenne ei kaadukaan tähän. Tyttöystäväsi voi vasta nyt käsittää, että olet tärkeintä hänen elämässään ja teillä on asioiden läpikäymisen myötä ihana yhteinen tulevaisuus. Vaikeuksien kautta voittoon.

Kävi miten kävi, elämä jatkuu. Kaikki kokemukset loppupeleissä kasvattavat ihmistä selviytymään niistä vaikeistakin päivistä. Itsekin olen tyhmyyksiä tehnyt ja kun myöntää itselleen omat vikansa, niiden kanssa voi elää ja ottaa opiksi.

Jokatapauksessa onnea asioiden selvittämiseen. Nuoruus, rakkaus ja elämä kaikkineen on ihanaa. Nuoren rakkaus kun karahtaa kiville, on pieni maailmanloppu. Sure, vihaa ja koe tunteet läpi ja porskuta eteenpäin, jospa asiat selviää nykyisesi kanssa tai elämä tarjoaa kokonaan uuden ystävän.

Äänestä
  • Varmaan kannattaaki johonki petturiin jatkossa sitte luottaakkin:(
    Eiköhän se ole paremminki niin että joka kerran pettää,tekee sen saman kyllä vaikka sata kertaa uudestaan.

    Äänestä

Käy loppusota ja voin sanoa että armeijan jälkeen löydät paremman naisen.
Tommosessa naisessa joka pettää ole muutenkaan mitään arvoa.

Äänestä

Ne on niitä asioita joilla elämä potkii joskus munille. Ei siinä auta muu kuin käpistellä asia ja märistä aikansa, nainen se saa isonkin miehen itkemään. Kyllä siitä toipuu.

Äänestä

Sulla varmaan liian pieni pili. Miksi itket tällä saitilla? Anna akalle potku perzeeseen je mene loppusotaan kuin miehet. Ellet ole joku paskanjauhaja jolla mikään ei nappaa.Siinä tapauksessa ihanaa jotta tyttö sai kunnon vehjettä parhaalta kamultasi.Toivottavasti tyttö antaa sulle potkun perseeseen.

Äänestä

No ensinnäkin varusmies. Tämä on merkki että pystyt rakastamaan toista ihmistä. Tulevaisuutesi näyttää ihan valoisalta. pettäjätyttö ei ole sinulle tarkoitettu. sinulla on jossakin ihana tyttö odottamassa joka ei petä.

Äänestä

Pillu on kuin järvenselkä, kun yli soutaa, niin hetken päästä ei jälki näy!!
Eli toteuta sinäkin vanhaa r-kioskin mainosta: Irtonumerossa on ideaa

Äänestä

pissaliihaa sulta sain - sulta sain - pissaliihaasi mä nain - mä nain - pissaliihaa pissaliihaa pissaliihaa laulan ain!

Äänestä
  • Sairas, säälittävän sairas tuo pissalihainen kirjoittaja. Tyhjä pää, mutta kirjoittaa pitää!!!! Voi raukkasta. Eikö muuta pyöri päässä????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yhyyyhhhhhhh.. kirjoitti:

Pää ei kestä loppusotaa kun tyttöystävä huorasi parhaan ystävän kanssa.Mitä tehdään?
Makoillaan lepo-osastolla? Vai yritetään olla kuin MIEHET?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu