ja voijumaliste miten upeita kissoja oli liikenteessä mutta mikä pisti erittäin pahasti silmiin niin jokaisella tällaisella oli vierellään tuulennussima vinkuheinä-rimppakinttu-nutipää jonka olkavarren halkaisija ehkä jotain 20 senttiä!! Siis WTF, mitä naiset näissä surkimuksissa oikein näkee, eihän sellaista tarvitse kuin kerran lyödä niin tyyppi muuttuu kasaksi luuta ja nahkaa..koita siitä sitten puolustaa tyttöystäväänsä :D Muutenkin niin amiksen käyneen näköisiä, just sellaisia jotka notkuu kaljatölkit auton katolla jossain keskustan parkkipaikalla iltamyöhään. En kannata maahanmuuttoa mutta tähän maahan tarvitaan TODELLAKIN laadukkaampaa naisväkeä kohentamaan suomalaisten naisten laatua ja käsityksiä miehisyydestä - mielellään latinotaustaista!
Kävin kaupungilla
SURKEAA ON!
3191
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ehkäpä niillä tuulennussimilla amiksilla on isot vehkeet?
Nuoret tytöt vaikka näyttävätkin aikuisilta naisilta meikattuina ja laitettuina ei kuitenkaan omaa vielä naisen mieltä vaan teinitytön, joka tykkää ikäisistään lökäpöksy narukäsi rimppakintuista, jotka he näkevät vetävinä nuorina kolleina. Niin ihmeellinen on tuo teinien maalima, josta vanhojen ukkometsojen on syytä pysyä visusti vaan kaukana ja tyytyä katselemaan vaan niiden teerenpeliä ymmärtämättä silti siitä mitään.
Oli mies minkälainen tahansa, aina on jotain vikaa. On joko tatuoitu amis-bodari tai narukäsi ja vinkuheinä. Siltä väliltähän ei miehiä olekaan.