Kenen palstalaisen

käsiin uskoisit kalleimmankin aarteesi? :-))
858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Omiin, tosin ei ole aarrettakaan

Äänestä
  • Ei teillä luuseri ätmeillä ole aarteita. :)

    Äänestä

  • himis.. kirjoitti:

    Ei teillä luuseri ätmeillä ole aarteita. :)

    Meillä ei sentään ole sellaisia itsetunto-ongelmia, mitkä saavat kateudesta mollaamaan toisia palstalaisia.

    Äänestä

Yyberin käsiin ja miksei suuhunkin.

Äänestä

DF:n... ;D

Äänestä
  • kuka on DF?

    Äänestä

  • varmaan niin kirjoitti:

    kuka on DF?

    Deft?

    Äänestä

modellin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:-)) kirjoitti:

käsiin uskoisit kalleimmankin aarteesi? :-))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu