Otatko alasti aurinkoa

Kotonasi. Mun naapurissa asuu n 35 v nainen joka ottaa usein arskaa tissit paljaana. Saan ihailla sen kauniita tis.sejä usein, viimeks eilen.

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288571849839.html
255986
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Mun kotiini ei paista arska.

Äänestä

Sai taas nauraa tuolle jutulle. Kaikkea täällä jaksetaankin kauhistella. Alaston äijä omalla pihallaan on joillekkin poliisisoiton arvoista. Suomessa on alastomia nähty vauvasta asti, ainakin saunassa. Tuskin on mikään sokki alaston mies, paitsi ehkä suomenruotsalaisille, ne kun ei saunassa käy.

Äänestä
  • Osa ihmisistä nyt vaan on vähän... Varmaan poliisiakin välillä vituttaa jotku ilmoituksen tekijät. Noiden kun pitää naama pokkana ottaa ilmoitukset vastaan.

    http://www.riemurasia.net/kuva/Hevonen-näyttää-elintään/30060

    1Äänestä

  • Koska miehen alastomuus on aina seksuaalista ahdistelua. Mistä muusta syystä mies olisi alasti?

    Äänestä

  • UPDATE_9604280 kirjoitti:

    Osa ihmisistä nyt vaan on vähän... Varmaan poliisiakin välillä vituttaa jotku ilmoituksen tekijät. Noiden kun pitää naama pokkana ottaa ilmoitukset vastaan.

    http://www.riemurasia.net/kuva/Hevonen-näyttää-elintään/30060

    Ei voi olla totta!!!! Tuo hevosjuttu oli hauskinta mitä olen lukenut. Tuon jaan kaikille.

    1Äänestä

Asun kerrostalossa mut mökillä käyn alasti uimassa ja saunassa. Kerran on mökki naapuri soittanut poliisit paikalle koska uin alasti. Sanoin poliiseille että painukaa vittuun ja sit se naapurin mummeli tuli siihen aidalle valittaa jotain mut haistattelin sille vitut kans ja pyysin muuttamaan vit.tuun.

Kerran sitten kutsuin mökille porukkaa ryyppäämään kun se naapuri oli kans mökillä pappansa kans.
Meit oli joku 8 tyyppii ja uitiin kaikki alasti ja pidettiin metelii. Mökki naapuri sit häippäs aika hätäseen kotiin varmaan.

Äänestä
  • Alasti saa uida mutta toisten mökkirauhaa ei saa häiritä. Vain juntit möykkää luonnon helmassa. Musiikit vielä siihen että kaikkien on pakko kuunnella.

    Äänestä

Takapihalla paistattelen joskus yläosattomissa. En kuitenkaan jaksa maata auringossa paikallani kovin pitkään. Saan päänsärkyä, voi laukaista migreenin.

Äänestä
  • ei täällä suvaita alastomuutta takapihoilla, siksi mene yleensä rannalle vähän piilosalle katseilta rauhalliseen paikkaan. Pistän sellaiset löysät shortsit joiden lahkeesta on helppo ottaa slerssi ja kassit esiin että nekin saavat vähän aurinkoa. Siitä ne on helppo sujauttaa piiloon jos joku sattuu tulemaan lähelle

    Äänestä

Pari vuotta sitten mulle sattui kiva moka, kun käveleskelin metsässä, järven rannalla. En tuntenut seutua, luulin että olin aivan keskellä metsää eikä siellä olisi asutusta.

No, kuinka ollakaan, yhtäkkiä edessäni olikin kesämökki, pihassa saunarakennus. Mökillä oli aivan hiljaista, joten oletin ettei siellä ole ketään. Päätin muina miehinä kävellä pihan poikki ja jatkaa kävelylenkkiä mökkitietä pitkin.
Mutta kun pääsin rantasaunan kohdalle, tajusin ettei mökki ollutkaan autio vaan saunan terassilla makoili alaston nainen ottamassa arskaa. Siis täysin alasti.
No kuten arvata saattaa, nainen huomasi mut välittömästi ja mua hävetti, toisaalta en saanut silmiäni irti hänestä. Nainen oli noin 30-40v, pitkä blondi. Nainen alkoi kirkumaan, että painu hel-vettiin ja mä sitten painuin hel-vettiin.
Että semmonen tarina.

Äänestä

Aina tissit paljaana, kyllä. Eikä oo naapurit soitellu poliisillekaan, kumma kyllä. =)

Äänestä

mun naapuri yli 60 mamma ottaa yläosttomiss aurinkoa, eikä säikähdä jos joku näkee.minäkin oon käynny monta kertaa,jutellaan niitä näitä.mutta en kyllä saa katsetta irti niistä ihanista tisseistä

Äänestä

Mä muistan etäisesti, että Ruohiksessa oli ollut jokin keissi, jossa joku heebo oli saanut sakot kotonaan tapahtuneesta nudeilusta. Tämä saattaa olla urbaani saaga, mutta jotain tällaista siinä oli.

Siellä asutaan vähän kuin klyyvari kiinni toisen akvaariossa. Silti hieman kyllä epäilen asiaa.

(Naurua)

Äänestä

Kun opiskelin, asuin talossa jossa pari naista jotka opiskeli samassa koulussa otti aina kesäisin alasti rajatonta rusketusta kattoterassilla. Eivät pelästyneet kun menin juttelee niille ja ottamaan myös aurinkoa. Pyysivät kyllä minuakin riisumaan housuni mutta en suostunut. Ja kullini seisoi alvariinsa, ne tytöt oli todella kauniita, posliini pilluja molemmat. Toista pääsin panemaankin koska aloimme seurustelee.

Äänestä
  • Olisit vaan riisunut housusi, niin olisit saanut pimperoa....

    Äänestä

Käytätkö näppylähanskoja, vai vedätkö paljaaseen käteen?

Äänestä

Auringon ottaminen alasti on muuten hyvä, mutta siitä tulee kivessyöpä

Äänestä

tottakai otan alasti aurinkoa

Äänestä

ekö ole ihanaa olla täysin ruskettunut

Äänestä

Näinollen väkisin makaamisen saa suorittaa nakuna auringonpaisteessa

Äänestä
  • Saapa hyvinkin. Jos nainen kynsi selkää annettakoon naiselle sakot

    Äänestä

Rannoilla naiset on usein tissit paljaana. Tänäänkin viimeksi näin.

2Äänestä
  • Ihmeellistä......

    Äänestä

Sehän on tirkistelyä, jos ilmoittaa että naapuri hilluu kotonaan alastomana.
Jos mies ilmoittaa, että alaston nainen häiritsee minua, kun se seitä jötköttää asunnossaan ikkunan takana, niin varmana saa syyteen tirkistelystä.
Jos nainen tekisi samanlaisen ilmoituksen alastomasta miehestä, niin nainen ei saisi mitään tuomiota, vaan alastomalle miehelle tulisi tuomio itsensä paljastelusta, vaikka nainenhan syyllistyi tirkistelyyn.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ihailija. kirjoitti:

Kotonasi. Mun naapurissa asuu n 35 v nainen joka ottaa usein arskaa tissit paljaana. Saan ihailla sen kauniita tis.sejä usein, viimeks eilen.

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288571849839.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu