Rakastavaiset uimarannalla

Avopari32ja36v

Oltiin lauantaina avovaimoni kanssa Kuusijärvellä uimassa, kun hän alkoi hieroskelemaan minua rinnasta, vatsasta ja reisistä, kuitenkaan "suoraan" hyväilemättä etumustani johon vaivihkaa välillä koski. Tottakai kiihotuin tuosta käsittelystä ja naiseni kiihottui myös ja kertoili samalla kuinka sivusta seuraajat katsoivat toimitusta. mm. eräs nuori pariskunta. Kotimatkalla pyöräillessä pysähdyimme lahdentien varteen eräälle kalliolle harrastamaan oikein kiihkeää seksiä, olimme niin sanotusti "näkösällä".

Avovaimoni on varsin kaunis, solakka ja tumma. On myös kirkkaat pikkubikinit päällä varsin näyttävä nainen. Itsekään en ole rimppakinttu vaan harrastan lähes päivittäin urheilua, joten olemme katseenkestäviä ja seksikkäitä. Pointti oli se että viime aikoina olemme alkaneet enemmänkin tehdä "sitä" julkisilla paikoilla ja antaa ihmisten katsoa. Tuntemattomat sivustaseuraajat jotka katselevat tilanteen tullen ikään kuin "varkaina"..
Kiinnijäämisenpelkokaan ei oikein ole sama asia, koska minulle on ihan sama näkeekö joku vai ei, ei se pelota minua.

Haluaisin kuulla kertomuksia muilta ihmisiltä ketkä ovat samanlaisista asioista kiinnostuneita.

14

520

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Väärä paikka tämä

      Mene seksipalstalle noiden fantasioidesi kanssa.

    • poliisipamputtaa

      "Kiinnijäämisenpelkokaan ei oikein ole sama asia, koska minulle on ihan sama näkeekö joku vai ei, ei se pelota minua. "

      Seksi julkisella paikalla on laitonta joten pitäisi pelottaa.

      • Rangaistus mitätön

        Ei kai se pelota, jos siitä maksimissaan sakot saa. Sukuelinten silpominen olisi julkisesta irstailusta sopiva rangaistus, alkaisi varmasti pelottaa kaikkia paitsi hardcore-irstailijoita.


      • Avopari32vja36v
        Rangaistus mitätön kirjoitti:

        Ei kai se pelota, jos siitä maksimissaan sakot saa. Sukuelinten silpominen olisi julkisesta irstailusta sopiva rangaistus, alkaisi varmasti pelottaa kaikkia paitsi hardcore-irstailijoita.

        Mikä tuossa on irstailua? Eri asia on se että nussii jossain keskellä Mannerheimin tietä ruuhka-aikaan, jossa on 2000 muutakin ihmistä. Se on laitonta ja irstailua.


    • roskasakkia

      Aikuisten kesken ihan ok, mutta pitää ottaa huomioon se, että varsinkin päiväsaikaan paikalla on myös perheitä lapsineen eikä lasten tarvitse nähdä irstailua.
      Minuakin aikuisena ja varsin seksuaalisesti aktiivisena kuvottaa nähdä sellaista julkisella paikalla ja ensimmäinen ajatus on: "juntti white trash". Ottakaa vaikka hotellista huone tunniksi tai menkää edes kunnolla katseilta suojaan jos pitää alkaa julkisesti nuolemaan saati seksiä harrastamaan.

      Odottelin lentokentän portilla lapseni kanssa koneeseen pääsyä ja siinä viereisellä penkillä joku pariskunta lääppi ja kuolasi toisiaan. Oli pakko sanoa, että lopettakaa nyt herranen aika. Ikäväkseni sama pariskunta sattui koneessa edessä olevalle penkille ja sama meno jatkui muista matkustajista välittämättä. Lapsenikin katsoi silmät pyöreänä penkkien välistä että mitä tapahtuu. Sääliksi kävi sitä henkilöä, joka istui heidän vieressään. Käytävällä kulki ihmisiä ja lapsia. Onneksi lentohenkilökunta humautti heitä. Niin junttia! Olisivat vaikka menneet vessaan hässimään.

      • 19+1

        Olen samaa mieltä.


    • Avopari32vja36v

      No näin just, huomaa kuinka kireäpipoista porukkaa suomalaiset on. Kasvaneet jossain tynnyrissä. Ei lasten silmien edessä koskaan mitään pidä tehdäkkään, mutta jos paikalla sattuu olemaan muita aikuisia, who gives a shit? Seksuaalisuus on luonnollista ja tämän luterilaisen jäännöskulttuurin tehtävä on tuomita moiset "oikut" jos joku pariskunta vähänkin kähmii jossain. Keneltä se on pois?!?
      Ovatko ihmiset todella niin ahdasmielisiä että päätä heikottaa? Kateellisuuttako?

      • vahva itsenäinen n

        Ei todellakaan ole kateellisuutta.Vaan julkisella seksillä ihminen osoittaa olevansa alakastia ja halpaa tavaraa.Julkisesti muiden silmien edessä touhuili kaikkea muuuta kuin sivístyneiden puuhaa.Ei ole edes ahdasmielisyyttä vaan järkevästi käyttäytyvän ihmisen puhetta.Ymmärrän jos teinit ja nuoret haluavat suukotella julkisesti mutta aikuiset sekstaavat julkisesti ni voi voi ...se white trash!


      • mama from hell

        Kasvakaa aikuisiksi ja muistakaa että julkinaiminen on ei-hyväksyttyä ja se voi ahdistaa muita kuten lapsia tai muuten seksualaisisestia arkoja ihmisiä.Menkää kotiinne harrastamaan ja olkaa siellä ptikin tai poikin-Ette aiheuta pahennusta,


    • siveyspoliisi

      Kyllä Herra rankaisee tuollaisesta siveettömyyden harjoittamisesta kun viimeinen hetki koittaa. Hän ei edes ole sinun naisesi, vaan olette harhautuneet riettauden poluille. Ette sinällään satuta ketään ulkopuolista toimillanne, mutta haureuden synti kohdistuukin omaan kehoon, jonka tuolla toiminnalla häpäisette. Ruumishan on Pyhän Hengen temppeli, jossa myös oman tunnon tulisi vaikuttaa.

    • huhuhh..

      Ne muut katsovat että hitto mitä juntteja, ja te luulette että he ihailevat teitä jotenkin :D

    • mimm3

      Minulla ainakin ällöttää katsoa tuollaista touhuilua julkisella paikalla, eikä ole kyse kateudesta. Varmaan aika monia muitakin. En ole mikään uskovainen, mutta mielestäni ei kuulu vain asiaan irstailla julkisella paikalla. Parempi tehdä se siellä, missä ei kukaan ulkopuolinen siitä vaivaannu, tai ahdistu.

      • 4trgfres

        Olen just samaa mieltä. En ymmärrä ihmisiä, jotka kuvittelevat toisen olevan ihan "haltioissaan" siitä, että jotkut käpälöivät ja naiskentelevat heidän silmiensä edessä. Itse pidän tuollaista osoituksena huonosta mausta. Kannattaa mennä sellaiseen paikkaan, jossa tietää olevan enemmänkin saman henkisiä paikalla.


      • m78n56n4
        4trgfres kirjoitti:

        Olen just samaa mieltä. En ymmärrä ihmisiä, jotka kuvittelevat toisen olevan ihan "haltioissaan" siitä, että jotkut käpälöivät ja naiskentelevat heidän silmiensä edessä. Itse pidän tuollaista osoituksena huonosta mausta. Kannattaa mennä sellaiseen paikkaan, jossa tietää olevan enemmänkin saman henkisiä paikalla.

        Jep, juuri näin. Itse ainakin menen uimarannalle uimaan/ottamaan aurinkoa ja siellä ollessani haluan katsella kaunista järvi/merimaisemaa, en toisiaan kuolaavia pareja. Ehkä sitä harrastavien kannattaisi perustaa omat tapahtumansa keskenään kuten esim. nudistit tekevät.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1964
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1700
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      56
      1326
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      73
      1275
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1018
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      916
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      913
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      872
    9. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      108
      840
    10. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      830
    Aihe