uusi uljas kokoomusmaa

Uudessa uljaassa kokoomus-palveluyhteiskunnassa käymme parturissa ja tuoksumme merkki dödölle, aurinkolomila ostamme matkamuisioja basaarista ja vapaa-ajalla pelaamme palloa jossain sport clubilla. Audilla ajemme töihin konttoriin ja olemme kokoomus menestyjiä ja tuoksumme vahvasti wc raikasteelle.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kokoomus wc raikastajat ovat tuhonneet koko maan, talouden, teollisuuden, hyvinvoinnin,
ja rikkailla menee hyvin, köyhiä ja leipäjonoja on erittäin paljon.
Kokoomus-ahneus kastilaitos on jumalatonta syntiä ja hraamista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aurinkolomillekokoom kirjoitti:

Uudessa uljaassa kokoomus-palveluyhteiskunnassa käymme parturissa ja tuoksumme merkki dödölle, aurinkolomila ostamme matkamuisioja basaarista ja vapaa-ajalla pelaamme palloa jossain sport clubilla. Audilla ajemme töihin konttoriin ja olemme kokoomus menestyjiä ja tuoksumme vahvasti wc raikasteelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu