Onko yhdelläkään palstat tytöistä

immenkalvoaan?
11185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ainakin se Lord Boredomia (turhaan) yrittänyt HarmaaLumi myönsi olevansa neitsyt. Tosin neidolla taisi olla nuttura muutenkin vähän kireällä...

Äänestä
  • kellään sellaisella, joka on immenkalvonsa jollain paskalla poksauttanut, omaa menetettyä impeyttään ikävä?

    Äänestä

Ei tarvitse ikävöidä koska se on kehyksissä seinälläni. Samassa kehyksessä on myös kappale verisestä lakanasta sekä poksauttajani irtileikattu penis.

Äänestä

Sitä tässä olen yrittänyt ommella ja kursia takaisin kiinni, kun tuosta neitsytkamasta saa paremman hinnan.

Äänestä

Mitävittua se sulle kuuluu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Aivan oikein. Vittusi kuuluu korkkaajallesi, eikä aloittajalle!

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Aivan oikein. Vittusi kuuluu korkkaajallesi, eikä aloittajalle!

    Väärin. Korkatun penis kuuluu aina korkatulle.

    Äänestä

  • anonyymi kurppa kirjoitti:

    Väärin. Korkatun penis kuuluu aina korkatulle.

    Tarkoitin siis korkkaajan..Menen vieläkin sekaisin korkkaajani peeniksestä joka siis on seinälläni kehyksissä. Vähän se on jo päässyt mustumaan vuosien saatossa (oli ihan valkoinen mies) mutta aina välillä otan sen käyttööni silti. Ah, miten se tekeekin hyvää.

    Äänestä

  • Oho oho! Taisi olla arka paikka. Kalvo on pantu paskaksi aikapäiviä sitten. Katkerana ja naama häpestä punaisena istut siellä avoimena ammottavan alapääsi päällä. Tietäkää kurpat, että vaikeneminen, sensuuri ja haistattelu ei kasvata teidän kalvojanne takaisin. Puhkottu mikä puhkottu, ei sitä ehjäksi saa. Teidän häpeänne on ja pysyy. Kunnon miehelle ette kelpaa kuin kertapanoksi korkeintaan, kunnon mies haluaa koskemattoman tahrattoman neitsyen, eikä mitään kierrätysnaista jonka haarrat on töhritty monenvärisellä spermalla.

    Äänestä

  • Näkyy se ainakin kirjoitti:

    Oho oho! Taisi olla arka paikka. Kalvo on pantu paskaksi aikapäiviä sitten. Katkerana ja naama häpestä punaisena istut siellä avoimena ammottavan alapääsi päällä. Tietäkää kurpat, että vaikeneminen, sensuuri ja haistattelu ei kasvata teidän kalvojanne takaisin. Puhkottu mikä puhkottu, ei sitä ehjäksi saa. Teidän häpeänne on ja pysyy. Kunnon miehelle ette kelpaa kuin kertapanoksi korkeintaan, kunnon mies haluaa koskemattoman tahrattoman neitsyen, eikä mitään kierrätysnaista jonka haarrat on töhritty monenvärisellä spermalla.

    Onneksi niille huonoille miehille vielä kelpaa tuo ammottava alapääkin, kun eivät muuta saa...tarpeet siis kohtaavat. Kunnon mies hakekoon niitä koskemattomia tahraamattomia neitsyeitä. Uskon että siinä voi hakumatkalla kelvata jo vähän risaisempikin alapää :D

    Äänestä

Ihanaa, joku muukin säilöö peniksiä seinällään! Mulla on tapana aina leikata varsinkin satunnaisten seksikumppanieni k***ät irti, jotta saan mukavan muiston ja hekin muistavat kenelle kuuluvat, olivat neitsyitä tai ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävä kirjoitti:

immenkalvoaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu