Olisin laittanut viestin....

kiinnostavalle profiilille, mutta nimimerkki oli ilmeisesti estänyt sen. Erikoiseksi asian tekee se että on vieraillut profiilissani viimeksi tänään. Hiuka harmittaa kun en kauhean helposti edes viestittele. No synkkausprosentti oli 100%:)
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos sinul synkkausprosentti näyttikin 100, ei se hänellä välttämättä samoin ole. Ja jos ehtona hänel vaikka, että vain hänen hakukriteerit täyttävä voi hälle viestiä laittaa, niin ei siinä sen kummempaa.

Äänestä

On tullut usein vastaavaa vastaan.Eli hakukriteereissä on maakunta,ikä tai jotain muuta rajoitusta.Mitä opimme-kerro mahdollisimman vähän itsestäsi,et tule ennalta blokatuksi.Ja laita väärä ikä.Tähän siis kannustetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haloo!!! kirjoitti:

kiinnostavalle profiilille, mutta nimimerkki oli ilmeisesti estänyt sen. Erikoiseksi asian tekee se että on vieraillut profiilissani viimeksi tänään. Hiuka harmittaa kun en kauhean helposti edes viestittele. No synkkausprosentti oli 100%:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu