Mua vähän pelottaa kun uudella poikaystävällä on aika iso!

Pitkää pesään

Ei olla vielä harrastettu seksiä mutta tiedän että pitkä on ja ei ihan ohutkaan. Eniten tuo pituus mua hiukan pelottaa ja mietityttää ja toisaalta kyllä kiihottaakin.

Onko tässä nyt sitten tiedossa kurjaa seksiä joka vain sattuu? Kun sellaistakin saa lukea. Olisihan se kiva että pystyisi työntymään pohjalle saakka, antaako naisen paikat tarpeeksi periksi ja sattuuko se välttämättä aina??

Ei ole kokemusta kuin normaalikokoisista, jotka ovat kyllä olleet hyviä ja sitten pikkuisemmasta joka ei tuntunut missään :(

Odotan innolla ensimmäistä kertaamme, mutta pelottaa silti vähän että mitä tästä tulee.

Kokemuksia teiltä joilla on pitkä tai naisilta joiden kumppanilla pitkä, kiitos!

14

2071

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tsot tsot tsot..

      Pojat pojat...

      • Häksa

        Tsotsottelisiko meidän pullapoika, jos tuo juttuni olisi kertonut kaltaisestasi nysäkullista?

        Otan kunnian tuosta avauksesta, kun asus sitä minun kurjoittamaksi kuitenkin epäilee... Ja toki olemme avaajan kanssa munallisia veikkoja molemmat :-)


      • Tosi vajaa
        Häksa kirjoitti:

        Tsotsottelisiko meidän pullapoika, jos tuo juttuni olisi kertonut kaltaisestasi nysäkullista?

        Otan kunnian tuosta avauksesta, kun asus sitä minun kurjoittamaksi kuitenkin epäilee... Ja toki olemme avaajan kanssa munallisia veikkoja molemmat :-)

        Äläpä vie minulta kunniaa ;) No, ei sentään, ei me tuollaista kirjoitettas. Saksassa oli muuten ihan yhtä hulluja kuin Suomessakin. Yhtään kalua en valitettavasti nähnyt, että en voi kommentoida sikäläistä keskipituutta.


    • Katja Vantaalta

      Nain monen moista miestä ja kullia kokeneena neitinä voin kertoa ettei se kalu koskaan voi olla liian iso. Ole onnellinen kun sait pyydystettyä jätti tattisen pojan itsellesi. Ikäsi taitaa olla nuorenlainen, että poikakaverisi ei taida vielä ymmärtää mikä aarre jalkovälissä lötköttää. Varmaan ainakin pettää sinua jossain vaiheessa ellei lähde kyntämään isolla traktorillaan maailman peltoja. Sellaiselle halolle löytyy nimittäin käyttöä. Ainakin täällä pieni munaisessa Pohjolassa.
      PS
      Tulkaa käymään joskus täällä etelässä niin näytän miten isokin kulli uppoaa kahvaa myöten.

    • jäkis jäbä

      Eiks se vanha kanadalainen viisaus mene niin, et pitkää päätyyn ja perään. Siinä teille pojat oppia

    • Laita tietoa sitten miten kävi?

    • Pitkää pesään

      Huomenna ehkä koittaa h-hetki ja totuus selviää :) Jännittää jännittää :) Kerron sitten selvisinkö hengissä!

    • Vierasta

      Minulla kun himot päällä niin tykkään mennä ihan vieraa miehen pikasesti naitavana. Kerran yhdellä ukolla jätti kalu ja paksu, kyllä sattu kun on niin nuori tiukka pimsa. Naapuri n ukolla on sopiva minkä luona käyn salaa. On 20cm pitkä ja ohut, saan siltä kunnon orkkuja. Sitä kun himottaa niin tulee käytyä vieraissa vaikka mies olisi vanhempikin, vanhin on ollut 64v kun halus pettää vaimoaan kun sai nuorta pillua. Jos sattuu ukolla olemaan iso kulli niin ainoastaan otan suihin ja runkkaan kädelläni ettei tuu pimsa pipiksi. Pokaystävälläni on kai alle 10cm nysä mistä en ole koskaaan saanut orkkua.

    • leif åhman

      Paksu tuntuu parhaalta anuksessa. Jos on liian ohut, niin saattaa tulla vähän kakkaa samalla. On parempi aloittaa hommat takaa, jos et anna peppua niin janari jättää sut pian..

    • Pitkää pesään

      Hengissä. Nautin aluksi mutta teki kipeää ja aloin vuotamaan verta. Olisikohan jännityskin aiheuttanut tuota kipua... Voi että, kai sitä pitää pystyä puhumaan asiasta sillä pelottaa jo seuraava kerta :/

      • Jättilerssi

        Oliko ihan 13 cm?


    • Pakoputkeenko

      jyysti?

      • Häksa

        Asus-haave se siinä, ja ei suinkaan niin päin, että itse pökkisi hanuriin :-)


    • Tekikö kipeää?

      Quis qäwi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      24
      1342
    2. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      75
      1269
    3. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      84
      1221
    4. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      129
      1005
    5. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      10
      1004
    6. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      72
      926
    7. Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???

      LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.
      Ähtäri
      85
      851
    8. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      51
      706
    9. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      132
      692
    10. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      86
      677
    11. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      146
      594
    12. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      50
      579
    13. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      28
      578
    14. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      91
      577
    15. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      54
      563
    16. Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen

      Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t
      Suomalaiset julkkikset
      13
      549
    17. Minulla on ikävä Sinua kulta, rakas

      Olisitpa lähelläni, tarvitsen sinua ❤️
      Ikävä
      37
      548
    18. 46
      543
    19. Jos oikeasti haluat mies

      Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.
      Ikävä
      94
      526
    20. Uusi ruokapaikka

      Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä
      Haapavesi
      19
      526
    Aihe