Toinen B toinen C

Oon 16v tyttö ja rinnat ovat aika erikokoiset. Huolenaiheeni on se, että kasvaako rintani vielä sopusuhtaiseksi vaiko jäävätköne eripareiksi? Tiedän että rintojen kasvu on kuitenkin erilaista eri ihmisillä mutta tuntuu nyt vaan todella toivottomalta.. Kiitos vastaajille:))
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onpa ikävä juttu! Toivotaan, että eivät jää eripareiksi tai jos jää, niin käyt sitten ottamassa silikonin vain toiseen rintaan. Tsemppiä sulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2M3113 kirjoitti:

Oon 16v tyttö ja rinnat ovat aika erikokoiset. Huolenaiheeni on se, että kasvaako rintani vielä sopusuhtaiseksi vaiko jäävätköne eripareiksi? Tiedän että rintojen kasvu on kuitenkin erilaista eri ihmisillä mutta tuntuu nyt vaan todella toivottomalta.. Kiitos vastaajille:))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu