Pikkuserkun häät ovat noin kuukauden päästä, ja mekon hankinta jäänyt taas "viimetinkaan", kunnes tänään nellystä bongasin tällaisen mielestäni kivan näköisen mekon: http://nelly.com/fi/vaatteita-naisille/vaatteet/juhlamekot/ax-paris-1107/strapless-drop-back-dress-310229-54/
Onko mekko liian punainen/kirkas tms. häihin? Häät ovat kuitenkin kesällä niin kai värikkäätkin asut ovat sallittuja?
Mekko häihin
yllen
3
299
Vastaukset
- ninnuli5
Mielestäni tosi ruma. Noi tissikuppi tsydeemit ei yhtään tyylikkäät. Muutenki nellyssä aika horomaisia mekkoja. Ei pahalla.
- Teeastia
Silmät meni ristiin kun näin toin neonvärin valkosella pohjalla :DD mut juu laita vaan toi jos haluat, nyt on kumminki 2000-luku ja on on ihan suotavaa pukeutua erikoisemmin, että erottuu Tylsästä massasta niin kadulla kuin juhlissakin.
- ,,,,,,,,
Aika rohkea tilaisuuteen johon menet mutta ei missään nimessä ruma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512294- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471349Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647