Mies ei halua

apua1

Kuinka kauan olisitte valmiita olemaan ilman seksiä parisuhteessa? ollaan oltu muutama vuosi yhdessä ja pari vuotta asuttu saman katon alla. Nyt on ollut yli 3 kk kun ei ole tapahtunut mitään.. alussa oli aktiivista.olen pyytänyt,koittanut keskustella ja mies ei halua lääkäriinkään..jopa sano et kannattaa kysellä ens vuonna uudestaan seksiä.. Rakastan miestä,mutta en jaksa.. käyn salilla,jotta näyttäisin mahdollisimman hyvältä (miehen mukaan ei johdu painosta). En ole mikään jättiläinen ja laittaudun. Mies on joutunut menettämään useita läheisiä tässä meidän suhteen aikana,eri syistä ihmiset kuolleet..sillon oli vaikeeta,mutta siitäkin on jo aikaa..En vaan jaksa enää kohta tätä paskaa.

2

334

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kerron totuuden

      Se läheisten menettämisestä johtuva suru voi viedä halut vuosiksi. Jos haluatr että suhteenne jatkuu, vie mies puhumaan ongelmistaan terapeutille. Jos ei suostu, tiedät että sinun on aika lähteä suhteesta.

    • mies.

      Jaa enpä tiedä. Itse olen mies ja en ole kieltäytynyt seksistä koskan. Kyllä kolme kertaa viikossa pitää naida.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      84
      5850
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3497
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      157
      2023
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      223
      1938
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      170
      1697
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1475
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1011
    8. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      980
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      64
      964
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      917
    Aihe