te jotka kävitte keväällä ohjelman lävitse....kertokaa kokemuksia.
kumpi tehokkaampi BC vai superdieetti? treenattiinko salilla kaikki lihasryhmät läpi?
bikini challenge (fitfarm)
16
4058
Vastaukset
- kysymysmerkkinä
ite mietin myös tuota tehokkuutta, kumpaan ryhmään sitä menisi?
- valinnan vaikeus
Muistaakseni Fitfarmin sivuilla oli selitetty, mille kohderyhmille kyseiset valmennukset olivat. Superdieetti on muistaakseni valaille, ja bikini c parin kilon tiristykseen oraville. Lukaisehan sieltä sivuilta ja mieti kumpaan ryhmään tällä hetkellä kuulut.
- mukaan ehkä
Kuulolla ketään BC käynyttä? Olisi kiva saada kokemuksia !
- MäOonLaiha
BC:n tarkoitus on muokata vartaloa, se ei ole varsinaisesti laihdutusohjelma. Mutta, siltikin vyötäröltäni lähti -12cm!!
- rahat pois
Vieläkö siellä tuputetaan Fastin tuotteita?
- Valmennuksenkaynyt
Bikini Challenge.
Plussat:
- Hyvät ohjevideot
- Asiallinen Foorumin vastauspalvelu
- Kiinnostavat viikkoreseptit
- Inhimillinen ruokaohjelma
Miinukset:
- Viikkotreenien varaan ei kannata jättää, koska lihakset kipeytyvät, eikä aina pysty tekemään peräkkäisinä päivinä, osa viikkotreeneistä tosi rankkoja
- En voi suositella polvivikaisille - olettekohölmöläisiä
Miksi maksatte jollekin Fitfarmille ohjeista kun laadukkaampia ohjeita löytyy ilmaiseksi netistä?
- fuffuuy
Jos on liian laiska etsiäkseen itse tietoa, niin rahalla saa:)
- laatuakaipaisin
fuffuuy kirjoitti:
Jos on liian laiska etsiäkseen itse tietoa, niin rahalla saa:)
Mutta kun parempaa tietoa saa ilmaiseksi netistä niin miksi maksaa huonommasta?
- ahuna
up !!
- Tyhmätsuomalaiset
Tv ohjelman perusteella jo voi sanoa, että tyhmiltä rahat pois.
- missfit123
No enpä tiedä turhasta. 6 viikkoa takana ja -10 cm vyötäröltä. Kaikki on mietitty valmiiksi ja tukea sas. Ei tarvitse etsiä netistä.
- dfgyhujik
niin, jos on liian laiska käyttääkseen omaa päätään niin rahalla saa
- öfjfbgood
dfgyhujik kirjoitti:
niin, jos on liian laiska käyttääkseen omaa päätään niin rahalla saa
Netissä on kaikenlaisia ohjeita. Asiaan perehtymättömän on vaikea erottaa hyvä ohje huonosta. Sitä paitsi, ei kaikilla ole niin paljon kiinnostusta, että jaksaisi perehtyä asiaan enemmän. Säästyy resursseja muuhun tekemiseen. Sitä varten on noita alan ammattilaisia.
- kaukanaammattilaisesta
Jutta osaa ainakin huijata ammattimaisesti. Taitaa olla sama tyyli niinkuin ternimatohommissa aikoinaan.
https://roskatiede.wordpress.com/2016/01/12/onko-jutta-gustafsberg-suomen-robert-o-young/ - muuten.samaa.mieltä
kaukanaammattilaisesta kirjoitti:
Jutta osaa ainakin huijata ammattimaisesti. Taitaa olla sama tyyli niinkuin ternimatohommissa aikoinaan.
https://roskatiede.wordpress.com/2016/01/12/onko-jutta-gustafsberg-suomen-robert-o-young/Tarkoitit varmaankin ternimaitohommissa etkä ternimatohommissa, niin kuin kirjoitit. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit425320Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4134603Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483839KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1623155Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512022- 1251940
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469