Millainen on täydellinen yhden yön juttu?

Ihana yhden yön?

Hei! Millainen on täydellinen yhden yön juttu naisista? Mitä kaikkea pitää sisällään nautinnollinen ja äärettömän ihana sekä täydellinen yhden yön juttu miesten kanssa?

17

1616

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1815

      ei,en tarte yyj vaikka olisi ihanaaaaa

    • Tarja 26w

      Harvemmin seksi on yhden yön jutuis mitään ihan priimaa, et kunhan orgasmin saa, niin se jo riittää :)

    • Ihana yhden yön?

      Okeyh:).

    • seikkailu z

      Kun mies on rauhallinen ja hyvin puketunut.Ei juo liikaa ja pitää naista kuin kukkaa kämmenellä. :) Jos sänkyyn päädytään-mies on mies ja ottaa homman haltuunsa kunnolla.Ei silti tarkoita että koko yötä jyystää-vaan vie naisen huipulle vaikka 5min..Jos osaa-mitä aikailla.. :O

      • bvfrcdsxaz<

        -Kun mies on rauhallinen ja hyvin puketunut.Ei juo liikaa ja pitää naista kuin kukkaa kämmene

        Oliks toi vitsi? Just tollasia miehiä yhen yön suhteita etsivät naiset inhoavat.


    • lumottunainen1

      Täydellinen, noh koin sellaisen tossa etelä-suomessa la-su... ihana herrasmies. Ah, osaa ottaa naisen hellästi ja hartaasti ja tietää mitä naisella tehdään. Suutelee tajun pois, pitää kiinni. Toki tässä jouduin harrastamaan tätäkin seksiä monta monta kertaa koska tuntui ettei saanut tarpeeksi vaikka sain..jäin koukkuun seksiin.

      Seuraava päiväkin meni hänen ja kavereiden seurassa, ihana päivä..pussailua ja halailua...Mutta se oli yksi onnellinen päivä elämääni, jota voi aina silloin tällöin muistella :)
      Hänet ottaisin uusiksi jos se olisi mahdollista.

      • Saitko herpeksen?

        Sie oot pannu Timon kanssa.


    • hjkgjkkölkk

      Sellainen, jossa mies huolehtii naisen orgasmista ja nautinnosta.
      Ja tajuaa lähteä sitten yöllä tai heti aamulla suoraan omaan kotiinsa eikä jää paikalle roikkumaan. Ehkä laittaa tekstarin jos oli kivaa ja molemmat haluavat uusia kokemuksen.

    • anette3

      Toisen huomioimista ja kunnioittamista. Ei liiallista humalatilaa - sorry miehet, se erektio on kyllä aika oleellinen ja humalassa tuntuu olevan vaikeuksia sen saavuttamisessa. Seksissä hieman idearikkautta eli ei heti pyritä pukille, lämmitellään ensin ja asennoissa muutakin kuin lähetyssaarnaajassa jyystämistä. Kestävyyttä hieman enemmän kuin minuutti kaksi ja jos vielä aamulla uusinta niin olen tyytyväinen.

    • nautintaa

      Saavuttamaton käytännössä, haaveissa sen voi mielikuviin muodostaa.
      Elän nyt hyvässä suhteessa vaikka joskus noita hyviä kokemuksia etsinkin, mutta en yhdenyön jutuissa täydellisyyttä löytänyt, oli vain huonoja ja hieman parempia, hyvätkin jäi kokemati

    • Minun paras yhden yön suhde on ollut kun baarista iskin naisen. Istuttiin baarissa ja puristeli jo siellä mun etumusta. Otettiin aika äkkiä taksi ja minun luo. Nuolin eukon kaulaa ja näykin korvaa samalla kun sormetin pimppaa ja kokeilin myös että antaako peppua ja eihän Se vastaan laittanu kun sormen sinne työnsin. Naikkonen otti suihin vähän aikaa ja sitten pääsin pukille. Anto panna peppuun ja ei menny varmaan kun minuutti kun meinasin laueta, lopetin ja työnsin munan naisen suuhun. Panin sitä suuhun noin minuutin ja laukesin hänen suuhun ja naamalle. Se on minun paras pano varmaan ikinä.

      • too short & too tin

        ..ja naiselle oli varmaan kamalin XD


    • Tamma tahtoo oriin

      Täydellinen yhden yön juttu: Mies rakastuu muhun korviaan myöten, pyytää jonkun ajan kuluttua seurustelemaan, menee myöhemmin kihloihin ja sen jälkeen naimisiin kanssani ja vietämme upean loppuelämän yhdessä. Kiitos.

      Mistä löytyy edellä mainittu täydellinen mies? Tänne mulle HETI, pannaan vaikka heti kättelyssä, kunhan mielessäsi on yhteinen tulevaisuus sen ekan yön jälkeen kiitos. En jaksa ravata enää.

      • vddfvb

        Me emme harrasta yhdenillanjuttuja. Eikä olla kiinnostuneita naisista jotka niitä harrastaa.


      • Reissumiestä
        vddfvb kirjoitti:

        Me emme harrasta yhdenillanjuttuja. Eikä olla kiinnostuneita naisista jotka niitä harrastaa.

        Tamma ei haluukaan yhdenyönjuttua kuten tosta huomaa, vaan tulevaisuuden sen miehen kans jonka tapaa baarissa tai jossain. Eihän se silloin yhdenillanjuttu ole jos monta kertaa naijaa ja naimisiin mennään! Jotkut sanoo että suhde alkoi yhdenyönjutusta, jossain lehdessäkin oli kerran oikein semmonen otsikko. Ei se yhdenyönjutulta kuulosta jos on pitkään oltu kuitenki yhdessä ;)


    • benchpress90

      ^^ hyvin kirjoitettu! täällä juuri tuollainen mies. ei vaan tunnu noista yhdenyönseteistä löytyvän sitä vaimomatskua..

    • ghlill

      Paras yhdenyön juttu olis sellanen että tilanne syntys selvinpäin eikä missään baarissa.Vaikka rappukäytävässä törmäis siihen naapurin naiseen ja siitä sitten vaan menoksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      98
      3656
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      29
      2403
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      142
      2049
    4. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      35
      915
    5. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      44
      841
    6. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      30
      820
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      61
      815
    8. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      5
      799
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      40
      707
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      89
      695
    Aihe