Mielipiteitä? Itselläni on ja minusta se väri on kaunis hiuksissa.
Punaiset hiukset, kauniit vai rumat?
punapää
7444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kauniit :) mutta riippuu tietysti onko hamput vai hyväkuntoset hiukset. ja sopiiko ihonväriin
luonnostaan punaiset hiukset ovat kauniit, mutta itse punaiseksi värjätyt hiukset... ei niin kauniit :) ja riippuu onko sellainen ihonväri johon punaiset hiukset sopivat ;) en halunnut loukata ketään :)
Tottakai punaiset hiukset ovat miljoona kertaa paremman näköiset, kuin jotkut maantienharmaat. Ja ei taatusti näytä tylsältä.
"Päässä sojottaa mätäs suomalaisen hentoa mudanväristä hiusta. Suomalaisen naisen vastaus tähän ruokottomaan kuontaloon löytyy tietty sieltä rakkaan marketin hyllystä. Punainen kotiväri!
Tätä syksyn alussa ilmenevää tukan punaiseksi värjäämisen aaltoa kutsumme ystäviemme kanssa palokärkien muuttoajaksi. Piristäähän se, mutta harvan suomalaisen naisen hennonvaaleaan ihoon se sopii. " http://www.iltasanomat.fi/muoti-kauneus/art-1288593129837.html
punapäät on hot
No sehän riippuu ihan väristä ja ihmisestä. Voi olla tosi kiva tai sitten vähemmän. Itse punaisessahan ei mitään vikaa ole.
Minusta on just huippu yhdistää vaalea ihonsävy punaiseen