Tavoitteena olisi saada ainakin 7 kiloa pois, mahdollisimman nopeasti tietenkin!:)Pituutta 160 cm ja paino noin 63 kiloa,kesä tehnyt tehtävänsä... Tavoitepaino 56 kiloa.
Oisko muita joilla suunnilleen samoja tavoitteita?
Keväällä noudatin Jutan diettiä ja sainkin tuloksia, tällä kertaa en kuitenkaan sillä lähde liikenteeseen koska tuntuu että siinä on liikaa kaloreita nopeaan painon pudotukseen... eli tarkotus mennä alle 1000 kalorilla ja kun paino on tavoitteessa niin sitten jälleen nostaa kalorirt normaaliin. Liikuntaakin aioin harrastaa, ainakin kevyesti.
Nyt kaipaisin kaveria joka samassa tilanteessa, olis kiva vaihdella kokemuksia!
Better Bodies
000008
2
139
Vastaukset
- Kateellinen-olen!
Voih,olisinpa sinun tilanteessasi. Itsellä saman verran pituutta mutta paino 77kg!
Mutta onnea kavennukseesi. - Kumipuu
Hei, mua kiinnostaisi!!! Ajattelin aloittaa huomenna 2vk hiilarihimon tappokuurin Campridgella, tai enemmänkin jos fysiikka vaan kestää ja siirtyä siitä sitten vähähiilariseen. Ja liikuntaa jossakin muodossa joka päivä! Olis kiva jos löytyisi ihminen joka jakaisi tämän laihdutuksen tuskan!!!! :) Ja ylläpidon myös! Nyt oon tosi motivoitunut ja lomautettuna töistä joten niukkaenergeettinenkin onnistuu. Nyt onnistuu varmasti!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä992045Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2891854Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3221667Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2031546- 301153
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941093Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht891057- 511037
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤631032- 581018