Miehestä tullut kovaotteinen sängyssä ja laukee nopeesti. Liian nopeesti,en ehdi mukaan. Eikä mies yhtään odota, ei edes yritä hidastella. Kun on lauennu, niin se oli siinä sitten! Koskaan ei ole kukaan mies noin tehnyt aikasemmin,aina kaikki on huomioineet parhaansa mukaan vaikkei niin kokeneita oliskaan ollut. En olis arvannu että se näin paskalta tuntuu mut tuntuupa vaan. Älkää sanoko et puhu sille koska en halu sanoa sanaakaan enkä nähä. Outo hyypiö asentoihin painaja, luulin et välittää musta mutta väärässä olin.
Nopea itsekäs mies!
Moogetmoogs
13362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Älä alistu pelkäksi patjaksi! Kunnioita itseäsi!
HYI, ukko leikkii jotain machoa alistajaa.
Eroon ällö hyypiöstä ja kipinkapin kauas korot soiden.
Sinne suuntaan vilkasekkaan enää.
Ers asiasta tietävä sanoi kerran, että venäläiselle miehelle nainen on itsetyydytysväline. Sama pätee epäilemättä joihinkin miehiin ihan kansallisuuteen katsomatta.
Miehet unelmoi olevansa naisen itsetyydytysväline.
Kuulostaa tutulle. Jotain niissä tyypeissä on pahaa. Eikä muuta voi tehdä kuin antaa mennä. :(
Minun kanssani saisit 20 minsan esileikin jonka aikana saisit pari orgasmia. Sen jälkeen panisin sua 10 minsaa jolloin saisit lisää orgasmeja. ajattelen naisen nautintoa aina ensin.
Miksi sä aikataulutat? Kandeiskos kysyä neidolta mitä HÄN haluaa ja kuinka kauan mitäkin? Jos ajattelet naisen nautintoa ensin niin tietysti selvität mitä ja miten hän sen saa, ei se mene sun 20-10 aikataulun mukaan, herran pieksut sentään!!
Meillä lämmitellään ja fiilistellään kyllä tunnin verran, ja sitten fiilistellään ja hellitään lisää mielihalujen ja toiveiden mukaan puolisen tuntia lisää. Tämä "aikataulu" siis silloin, kun meillä ei ole kiirettä. Jos "panisit minua 10 minsaa", niin minä lähinnä haukottelisin, enkä saisi mitään orgasmeja... Pelkkä "paneminen" ei minua ainakaan kiinnosta pätkääkään. Mekaaninen pumppaaminen ei sytytä... Outo käsitys sinulla naisten orgasmeista...
No sinä olet sinä. Tutkimuksen mukaan täydellinen seksi kestää 10 minuuttia siihen vielä se esileikki. Ja tottakai halailu ja hellittely kuuluu siihen kanssa. Nii ja olis pitänyt varmaan puhua rakastelusta eikä panemisesta mutta sama asiahan se on. Jotkut kestää kaks minsaa ja minä 10 minsaa. onneksi en ole kahden minuutin mies sentään.
Viestini ei ollut tietenkään tarkoitettu sinulle, vaan tuolle "kiltille miehelle". Viestini vaan näkyy sinun viestisi perässä kirjoitusjärjestyksen vuoksi. Sinun viestiisi en siis kommentoinut.
Saisit 20 minsan esileikin. Esileikki koostuisi kiltin miehen munan hieromisesta ja imemisestä takaisin juhlakuntoon, kun se laukesi heti reisille. Sen aikana saisit pari origamia valmiiksi. Sen jälkeen kiltti mies panisi sua 10 minsaa, minä aikana askartelisit tylsistyneenä lisää origameja.
Niin älykäs nainen että osaa tehdä origamejakin pari ennenkuin mies edes laukeaa, ei päätyisi sänkyyn minuuttimiehen kanssa. ootko koskaan yrittänyt tehdä origamia naiselle tai itsellesi?
Mä katsos runkkaisin salaa ennen esileikkiä niin ei tule sitten reisille ennen aikojaan.