Miksi kaikki haukkuu niemistä täällä vaikka on loistava pelaaja ja kukaan täällä ryhmässä olevista eiole lähellekkää niin hyvä.
miksi
2
159
Vastaukset
- Surullista on joo..
Koska suurin osa Jarkon haukkujista on itse elämässään epäonnistuneita surkimuksia jotka eivät itse urheile ollenkaan, ja niitähän suomessa riittää. Tätä kautta tulevat Suomi24 pillittämään, koska heillä ei taida olla kavereita ollenkaan. Kuinkahan moni oikeastaan näki Jarkon ottelua Souzaa vastaan, hohhoijaa..
Itse olen jo tottunut siihen ettei täällä junttikylässä osata arvostaa Niemistä riittävästi; Mehän ollaan jumalauta maailman parhaimpia jääkiekossa! :)
Suurin osa suomalaisista ei ymmärrä tenniksestä paskan vertaa, sen verran vaativa laji on kuitenkin kyseessä.
Turha näköjään etsiä täältäkään asiallista tenniskeskustelua vieläkään!, täällä järki riittää ilmeisesti juuri ja juuri sen oman näyttöruudun töllöttämiseen. - jarkkoo!
Niinpä hyvä puhe! Tää on aika turha paikka kun täällä näitä dissaajia riittää..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745408- 332951
- 402644
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin262013Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401992Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291829- 951802
- 1691701
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241438Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941230