Jos tänne kirjoittaa jotain asiallista, heti joku kärsäkäs tulee väliin, ettei keskustelusta sen jälkeen tule mitään. Joillakin ei näytä olevan mielessä muuta kuin aukko.
Enontekiön palsta
Merkitön 12
13311
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tutkimusten mukaan uskovaisilla on alempi intelligentti taso. Tutkimus on tuore ja tulee USAsta. Tioisaalta tämän jo tietää ilman tutkimuksiakin. Kun joku uskovainen avaa suunsa paljastuu totuus.
Ylläpito kun poistaa asiallisia viestejä kokoajan, POISTAPPA KAIKKI TÖPSELIKÄRSÄN PORNOVIESTIT SAMANTIEN kun niitä tulee, se poistaminenhan kuuluu ylläpidon tehtäviin eikä tämä ole mikään Jallu-Kalle palsta. Kiitos!....Niin jos ei ole ylläpidolle läheinen sukulainen siin silloinhan sen ymmärtää että saavat olla täällä tai ylläpidosta joku itse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kirjoitus tyylistä päätellen olet itse Töpselikärsä KIRJOITTELET KAIKKEA SONTAA
Eikä ylläpitpo poista yhtäkään viestiä, ilman ilmoitusta asiattomasta viestistä.
Kun joku ilmoittaa ylläpidolle, niin sitten poistavat, ei muuten.
jos noi Töpselikärsän jutut ei ole sairaita niin silloinhan tänne voi kirjoittaa ihan mitä sattuu. Ylläpidon tehtävä on valvoa niin kuin muutkin ylläpidon tehtävissä olevat ympäri Suomea.Ei siihen tartte erityisä ilmoituksia. Tervejärkinen näkee mikä on sallittua ja mikä ei ja kai ylläpidolla on sellainen valvomassa. Jos ei niin vaihtakaa!
Älä kuule unta näe, S-24 ylläpito ei ole poistanut omatoimisesti ensimmäistäjkään viestiä. Luuletko että ylläpito lukisi näitä palstokj aja poistelisi viestejä ? Ei kuule ole amerikan vakoilujärjestö, vaan S-24.
Ilman ilmotusta ei viestejä poisteta, jos et viitsi asiattomista ilmotella, niin täällä säilyy kaikki törkeydet maailman tappiin. Sen takia viestikentän oikeassa alareunassa on tuo "ilmoita asiaton viesti"
Luvin lehdestä että POROMIEHET TAAS VARASTAA TOISILTAAN POROJA MERKKAAVAT UUDET MERKIT surkeita rosvoja
Ei tämä täälä ole uutta ainahan täällä laihnattu toisilta ja jos laihnaajaa ole ilmoittautunut niin sorkat ylös ja peto-tukia hakemaan joka sorkasta kun kisuralla
on neljä sorkaa että näin (etkö tienny)
Mitä asiallista siellä kirjotetaan ei muuta ko ihmisten asioita.Aika tyhmää porukkaa,ei pala kaikilla joka huoneessa valot.
Ei sunkhan kesälä tarvitte huonhessa valoja polttaa.......
Kovasti on kyllä kunnassa tuota pororikollisuutta.
SE TOTTA JA POROTUKIA KÄYTETÄÄN HURJASTI VÄÄRIN TÄHÄN TÄYTYY TULLA MUUTOS KUMMA KUN VEROTTAJA EI PUUTU VÄÄRINKÄYTÖKSIIN
eikö ole muuta kun syytellä kaikesta poromiehiä kateutta vain se on enontekiöllä kuuluisa kunta siitä eli kateutesta !!!!