Kauniit naiset eivät osaa irvistää

Kaunis nainen tiedostaa liikaa kauneutena ja hänen irvistyksensäkin on sellainen tekoirvistys tyyliin "katsokaa kun olen kaunis ja irvistän, mutta näytän kauniilta irvistäessänikin".
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Nuo oli just tuollaisia itsetyytyväisiä irvistyksiä, joita kauniit tai itseään kauniina pitävät tekee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irvikaunottaret kirjoitti:

Kaunis nainen tiedostaa liikaa kauneutena ja hänen irvistyksensäkin on sellainen tekoirvistys tyyliin "katsokaa kun olen kaunis ja irvistän, mutta näytän kauniilta irvistäessänikin".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu