tampereelta ystäviä :)

Ajattelin jos tämän avulla löytyisi 25vee likalle frendejä..asun avoliitossa, olen eläinrakas..joten jaloissa pyörii koiria..en niinkään viihdy baareissa, mut tulee sitä sielläkin joskus käytyä...mut toivottavasti edes joku vastaisi eli osoite on [email protected]
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisi kiva saada kavereita tampereeltpäin itse asun sieläpäin vähä n vanhempi ´sinua lemmikkejä on kaksi kissaa ja avioliitossa ei lapsia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nalle kirjoitti:

Ajattelin jos tämän avulla löytyisi 25vee likalle frendejä..asun avoliitossa, olen eläinrakas..joten jaloissa pyörii koiria..en niinkään viihdy baareissa, mut tulee sitä sielläkin joskus käytyä...mut toivottavasti edes joku vastaisi eli osoite on [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu