Selittyypä monet tänkin palstan jutut!
Suomalaisilla on räyhägeeni
candida Z
10136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jep, ja naisilla on suurempi taipumus katkeruuteen, selittyypähän tämäkin postaus!
Ei oikeasti ole!
Vain harvoilta, alemman tason tyypeiltä ja roskasakilta löytyy em. geeni.
Rähisköön omissa porukoissaan. En haluaisi olla missään tekemisissä roskasakin kanssa.
Helvettiin koko sakki!
Oliko tuo huumoria?
Negatiivisuus on monilla tehdasasetus ja iloisuus/ positiivisuus pitää ladata erikseen. Eikä sekään ole valmis ohjelma vaan sitä pitää itse tuunata ja treenata sen mukaan.
Ei o helppoo.
ei ole kun nössö geeni ja tiuskintakeeni
Pikemminkin ihmisillä on omat mielipiteensä ja harhaluulonsa kaikelle. Heittäkää ne pois, niin olemisenne on huomattavasti vapautuneempaa.
Olen tiennyt suomalaisesta räyhägeenistä jo kauan. Siksi minulla onkin ulkomaalainen vaimo.
Menenkin tästä vetämään viinaa sekä pillereitä ja teurastamaan jonkun raivopäissäni. Tämä oli sitten vitsi jos joku ei mustaa huumoria ymmärrä. Tosiasiassa pitäis kuitenkin pillerihumalassa vetää jotain turpaan ja kunnolla. Vittu kun vituttaa!
Odottelen sitä päivää, kun somalien geenejä tutkitaan samanlaisella innolla ja sieltä löydetyistä vioista hehkutetaan mediassa.
Tuo yhdistettynä huonoon itsetuntoon on aika kansallinen ominaisuus.
Jos vaikka kuvailee jossain, ulkomailla kukaan ei välitä kun taas suomessa hypitään piiloon tai silmille.