Hei! Olen 20-vuotias välivuotta pitävä tyttö ja etsin aupair perhettä :) Olisin valmis lähtemään lyhyelläkin varotusajalla eikä maalla ole väliä! Jos kiinnostuit, laita yhteystietosi niin otan yhteyttä :)
Etsin aupair perhettä 2-4 kuukaudeksi!
aupairiksiminnevain
2197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
terve,
Etsimme kodinhoitajaa / aupairia n. 3 - 6 kk Sveitsiin. Aloitus mahd. pian esim. lokakuun puolessa välin. Mikäli olet kiinnostunut laita hakemus sähköpostiosoitteeseen [email protected].
T. Sari
Hei,
Etsimme kodinhoitajaa Espanjaan, lähelle Barcelonaa. Olemme kaksi henkinen taiteilja-perhe, meillä ei ole lapsia, mutta kaksi koiraa ja suuri koti. Tarvisisin apua kodin ja koirien hoidossa. Työ on pääasiallisesti tavallista kodinhoitoa, ei ruuanlaittoa. Voisit aloittaa niin pian kuin haluat. Jos sinua kiinnostaa erillainen 'aupairina' olo, niin ota yhteyttä!
Terveisin, Satu
[email protected]