Teollistumisen haasteet

Kuka muistaa, oliko se 800 oppilasta / koulukuraattori? Kuinka toisella asteella?

Huh, huh! Kukaan ei siis minun lisäkseni kyseenalaista(nut) Sodankylän valmiuksia?

Lycka till! Hoppas, att det lyckas! Oh my God ...

All the best!
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ketään ei kiinnosta.ymmärrä se vajakki ja mee pelaamaan xbox

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Syrjäytetty kirjoitti:

Kuka muistaa, oliko se 800 oppilasta / koulukuraattori? Kuinka toisella asteella?

Huh, huh! Kukaan ei siis minun lisäkseni kyseenalaista(nut) Sodankylän valmiuksia?

Lycka till! Hoppas, att det lyckas! Oh my God ...

All the best!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu