Asiakaspalvelu töitä puhelimessa ja sähköpostitse (ei myyntiä). Työpaikka tarjoaa majoituksen 2-3 makuuhuoneen moderneissa asunnoissa, sekä maksaa lennot Lissaboniin. Itse ollut täällä töissä 6 kuukautta ja erittäin stressitöntä työtä ja paikkana Lissaboni on mahtava. Palkalla pärjää hyvin, koska asumiskuluja ei ole. Työpaikka itsessään on erittäin moderni. Mahdollinen työ alkaa tämänkuun loppupuolella, mikäli sinulla on kiinnostusta ota yhteyttä sähköpostiosoitteeseen [email protected] (en laita virallista osoitettani tänne). Välitän viestinne meidän rekrytointi tiimille ja he ottavat yhteyttä. Suomenkieli pitää hallita sekä englanti kohtuudella, koulutus on englanniksi.
Töitä tarjolla Portugalissa
8
2167
Vastaukset
- hjjhjhjhhjh
heppu kerää rekry iiroja....
ootko kysyny hr:ltä luvan? - dfscdse
jotkin call centerit maksavat työntekijöilleen jopa 500 eur kun rekrytoivat tuttuja töihin
- qweqweq123
Joo, meidän firmassa välityspalkkio itseasiassa 1000€. Ehtona tosin se että molemmat osapuolet (suosittelija ja suositeltava) ovat rekryämisen jälkeen 6kk firman palveluksessa.
- Prtge
Minkälainen lähtöpalkka(brutto) näissä hommissa on? Itse olisin kiinnostunut.
- palakkalakka
joskus itekki hakenu portugaliin, telepervo tais olla, palkka jotain 800€/kk
- Unohda portugal
Ei kannata Portugaliin mennä, ei siellä toimi mikään ja joka asiassa firma kusettaa. Mikään esittelymateriaaleissa oleva ei pidä paikkaansa jne.
- ftfftfftftftf
meet mihi tahansa helppariin nii mainokset ja paikanpäällä on ihan eri juttu
ja kyllä teini pärjää maailmalla kun kotiväki auttaa tarvittaessa
se on hyvä ku on moternia meininkiä - marjaana56
Heippa,
Onko vielä tämä työ tarjolla?
t. Marjaana
sähköposti:[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741