Nappulasukkadisko

26

182

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Hei tää tuli juuri tänä iltana radiosta, kun ajelin viitisen tuntia kahden pysähdyksen taktiikalla ja mietin, kuinka monta järvi-loppuista paikkakuntaa Suomessa mahtaa olla.

        Ihan hirveä biisi, mutta pisti naurattamaan :)


      • oasis79 kirjoitti:

        Hei tää tuli juuri tänä iltana radiosta, kun ajelin viitisen tuntia kahden pysähdyksen taktiikalla ja mietin, kuinka monta järvi-loppuista paikkakuntaa Suomessa mahtaa olla.

        Ihan hirveä biisi, mutta pisti naurattamaan :)

        Sebastian ja Mr. Dick on suurta biletaidetta. Volat kaakkoon ja silleen :>


      • bravo.bravi kirjoitti:

        Sebastian ja Mr. Dick on suurta biletaidetta. Volat kaakkoon ja silleen :>

        Ehdottomasti, ainakin jonkin sortin taidetta :p


    • //Mies//
      • Mahtavaa, just tota!


      • //Mies//





    • A. McCoy
      • Tää on dorka disko.


      • A. McCoy
        bravo.bravi kirjoitti:

        Tää on dorka disko.

        Mitä vitun skeidaa mä oon duunannu, et joudun kestään teitä. Emmä vaan snaijaa.

        Mut, viddu! Joku voi käydä vetää teitä ljättyyn, vitun dorkat! Hajotkaa vjitun wannapiit!

        https://www.youtube.com/watch?v=5PrMo8DIp_c


    • vasta on heränny ja heti tämmöstä meininkiä täällä! kerta se ois ensimmäinenki jos näihin aikoihin kännit ottais, sitähän ois jo puolenpäivän maissa ihan tööt.. no ei ehkä ihan vielä mutta turhan aikaste kuitenki.

      • meinaako miinustelijat että sama se sille ajalle mihin aikaan on kännissä? se on ainaki totta mutta ku ei kaikki oo tottunu nu nu! jos meinais vielä iltamyöhään lähteä käymään liikenteessä.


      • Hyvä meininki oli. Väkeä vähän, mutta sitä kovempaa joraamista :p Hitaitakin soitettiin, mutta ei tainnu olla yhtä aikaa paikalla sekä miehiä että naisia.


    • jone.

      Roskaa. Kännissä kai tuo ap on ollut...

    • jone.
    • Tuli tuosta biisin nimestä mieleen Tom Hanksin vanha leffa "Polttarit", jossa oli miesstrippari nimeltään Nick The Dick.

      Noin muuten ysäri-poppi on yhtä naurettavaa kuin kasari-pukeutuminen. Oikein hävettää tunnustaa pitävänsä moisesta. ;-)

      http://www.youtube.com/watch?v=i7iQbBbMAFE

    • Ysäridisko on bilemusiikin aarreaitta. Ei siitä ole häpeä tykätä :>

      • Riippuu vähän keneltä kysyy. ;-)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      446
      3839
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      318
      1652
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      116
      1486
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      89
      1444
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1378
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      59
      1336
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      50
      1266
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      1204
    9. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      44
      1049
    10. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      33
      1047
    Aihe