Jenni Vartiainen, junat ja naiset ;)

10346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

No joo mutta montako turhaa ns. eroa tulee kun naiset kuuntelevat ja lähtevät kuin junan vessasta se s...a. Musiikillisesti todella loistava, mut mut en tiiä kelle laulaja on suunnannut viestinsä, kenties parisuhteessa riutuville.....ehkä aviopareille jolla ei mene hyvin tai vaikka menee niin asiat käännetäänkin yks kaks toisin ja "mun mentävä on" Saulia siteerakseni. Ihan hyvä eroon yllytys biisi. Ps. Jenni on huippu. :)

Äänestä

Jenni vois itse alkaa sanottaa, Mariska on ollut vähän pöllyssä nuo sanat tehdessään. Jenni tosin voi laulaa mitä vaan skeidaa niin aina se kuullostaa ja näyttää hyvältä!

Äänestä

Tulee mieleen, että naiset on luotu liikkumaan edes-takaisin tiettyjä raiteita pitkin. Sitten kun ollaan pääteasemassa mennään perä edellä toiseen suuntaan =D
Että eipä ole kovin vauhdikasta toi naisten liikkuminen...

Äänestä

Ei jumalauta mitkä sanat ja mikä biisi. Järkyttävämpää paskaa saa hakea. Rasittavaa kuunneltavaa. Junat ja naiset... mitä helvettiä. Voin luvata että tämän biisin takia en lähde vaeltelemaan levottomana. Korkeintaan heitän radion ikkunasta ulos. No ehkä Erinin koko tuotanto on vielä paskempaa kuin tämä. Miten ihmiset voi kuunnella tällaista. Eivät ole ehkä ikinä kuulleetkaan oikeasti hyvää musiikkia.

Äänestä
  • Biisi muistuttaa liikaa Loreenin kappaleita. Matkittu on, musiikkivideota myöten.

    Äänestä

  • liian läpinäkyvää kirjoitti:

    Biisi muistuttaa liikaa Loreenin kappaleita. Matkittu on, musiikkivideota myöten.

    Voi pasta..nii onkin!!!

    Äänestä

Mä kuulen aina joet ja naiset on luotuja kulkemaan.

Äänestä

ettei vaan tarkoittaisi jotain sykkivää junaa joka syöksyy tunneliin...

Äänestä

VR:n junat ja naiset todellakin ovat huonoja kulkemaan!

Äänestä

sappineste nousee aina kurkunpäähän kun kuulee tuon biisin jossakin. kanava vaihtuu hyvin äkkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osuvat sanat kirjoitti:

biisissä.
http://www.youtube.com/watch?v=kjfVme5npco

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013091517488768_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu