Pyöräkeskus

Älkää menkö tilamaan kyseisestä liikkeestä polkupyörää. Kusettavat 100-0. Palvelu on myös ihan jostain sieltä alhaalta.
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Perustelut olisi hyvä esittää samalla kun mollaa jotakin.
Mielellään kertoa omakohtaisia kokemuksia,eikä niitä
kavereilta kuultuja "kaverin kaverin" kertomia.
Mikä tahansa firma on helppo pelkästään haukkua
tyyliin "P**ka firma,palvelu ei pelaa" tyyliin.

Äänestä

Missähän tämä pyöräkeskus sijaitsee ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riku kirjoitti:

Älkää menkö tilamaan kyseisestä liikkeestä polkupyörää. Kusettavat 100-0. Palvelu on myös ihan jostain sieltä alhaalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu