Komein ja rumin

Palstan miehistä pitää myös nimetä.
661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

komein, Richartti rumin

Äänestä
  • Samaa mieltä

    Äänestä

  • Aivan niin Genio, aivan niin.

    Äänestä

Minä, sillä olen alfa ja omega.

Äänestä
  • 170 kiloa omegaa.

    Äänestä

  • määmy kirjoitti:

    170 kiloa omegaa.

    Ei ihan, sillä olenhan kertonut olevani 133-kiloinen.
    Tosin tällä hetkellä se ei ihan pidä paikkaansa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HuIIu akka kirjoitti:

Palstan miehistä pitää myös nimetä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu