Napalävistyksestä

Heips!

Otin viikko sitten napalävistyksen banaanikorulla, jossa on siis pienempi pallo navan yläpuolella ja isompi pallo navan kohdalla. Lävistäjä sanoi että pallo(j?)a olisi hyvä kiristää välillä, mutta en tajunnut kuinka usein on tämä "välillä"?
2314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaa ne niitä alussa katsoa vaikka joka päivä phdistuksen yhteydessä, mutta ajan kanssa ne alkaa pysymään hyvin paikoilleen.

Äänestä

Mulla on jo kaks pallukkaa tippunu, vaihdoin renkulaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Henna kirjoitti:

Heips!

Otin viikko sitten napalävistyksen banaanikorulla, jossa on siis pienempi pallo navan yläpuolella ja isompi pallo navan kohdalla. Lävistäjä sanoi että pallo(j?)a olisi hyvä kiristää välillä, mutta en tajunnut kuinka usein on tämä "välillä"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu