Käsittämätöntä. Tyttöystävän ainoa pelko minuun liittyen on se, että vedän käteen kun hän ei ole täällä. Mitä helvettiä oikeasti? Muija on raivonnut suhteen alusta lähtien siitä, että ei hyväksy pornoa, no se on ok. Ei ole sitten teinivuosien tuota tullut vahdattua muutenkaan. Mutta yhteen väliin piti aina joka ikinen kerta jättää sivuhistoria koneelle ja puhelimen nettiin, nyt ei ole päässyt katsomaan koska kone rikki ja puhelin ei jätä sivuhistoriaa, mutta ihan oikeasti kenen terveessä parisuhteessa muija pelkää eniten sitä, että katsoo pornoa? Sen ymmärtäisin että pettämisestä ois kyse, mutta että pornosta... Kuulemma tämän näköisestä jätkästä kun on kyse niin ei tarvi pettämistä pelätä, mutta häiritsee niin vitusti se, että jos olen vaikka vanhempien luona käymässä toisella paikkakunnalla niin kamala huuto että vitun runkkari kun tulen takaisin? Ihan oikeasti menee yli ymmärryksen kun ei ole mitään vitun syytä turvautua omaan käteen kun kyllä saan jos tarve vaatii.
Vastaukset 4
- yksapu
Osta sille dildo ja katso miten se raegoi. Sano että olisi mukava jos silloin kun sä oot vanhempiesi luona sen ei tarvisi kärvistellä kuitenkaan puutteessa.
- muikkeli20
Voiko tämä olla tottakaan? Miksi olet tuossa suhteessa? Minä pistäisin pellolle koko akan. Ansaitset itsellesi varmasti paljon paremman naisen!
- shark mac
Naisesi on kontrolloijaluonne. Hän ei tee sitä luultavasti tiedostaen. Naisen tärkein miehen kontrolloimiskeino on seksi. Jos mies masturboi, se vähentää naisen valtaa.
- Curli
Eka vastaus oli hyvä. Osta sille dildo. Ei parin päivän jälkeen kuulu mitään mutinaa käteen vedoista -hehe.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091763Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss272918- 67867
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö109677- 32591
- 88557
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61549- 32540
- 42532
- 37520