miesten hiusten muotoilu

mistä löytyy miesten hiusmuotoilu tuotteita onko jtn erikois liikkeitä tai mistä ootte omanne ostaneet? Olen katellut jostain isoist supermarketeist mut ei oo näkyny
3540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Supermarketithan ja tavalliset kaupat ovat pullollaan miesten hiusmuotoilu tuotteita. Senkun hakeudut sinne missä miesten dödöt yms. ovat siinä yleensä samassa hyllyssä.

Äänestä

Osis Rock Hard geeli on kestävää ja hyvää, 100x parempaa kuin joku axe geeli marketista.
Sitä saa myydä ainoastaan partureissa, kannattaa ostaa samalla kun käy hiukset leikkaamassa. Tuubi maksaa n. 17€ ja kestää yli vuoden (itseasiassa yli puolet on vielä jäljellä vuosi sitten ostetusta tuubista), eli on aika riittoisaa tavaraa eikä sitä tarvitse paljon löträtä kuten jotain markettigeelejä, joilla hiukset eivät siitä huolimatta pysy hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tukkaonkelma kirjoitti:

mistä löytyy miesten hiusmuotoilu tuotteita onko jtn erikois liikkeitä tai mistä ootte omanne ostaneet? Olen katellut jostain isoist supermarketeist mut ei oo näkyny

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu