Saanko kovat rapsut jos laitan inteemejä kuvia

kiertoon PM

Mies on ollut monen kanssa,jättänyt leikkinyt vuosia naisten tunteilla..!!Pahemman luokan player,pukki, täysin kykenemätön suhteeseen ,vaan pitää montaa naista kerralla jallittaa elää siivellä,haalii uusia naisia jatkuvasti haaremiin..Osaa puhua,naida,kirjoittaa,on keskivertoa komeampi..Otin hänet sänkyyni vain kostaakseni ,mutta en vielä tiedä miten..

2

222

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tinttara

      Kuka se sellaianen on, kerro muillekin, ehkä eivät tiedä

    • Piupau

      Anna anteeksi ja jatkaa matkaasi hymyillen.

      Katkeruus ei kaunista ketään, naista varsinkaan. :)

      Pidä hauskaa vaan. Jotkut miehet/naiset ovat sellaisia, ihan tahtomattaan ja tietysti sanoilla saa toisen menemiset, tekemiset kuulostamaan pahemmalta mitä tyyppi livenä oikeasti onkaan.
      Ehkä tapauksesi mies ei ole vielä kohdannut sopivaa naista.. ei siinä mitään sen kummepaa ole. Toisen tunteita ei voi hallita tai muuttaa itselleen mieluisiksi.
      (on minutkin jätetty avioliitossa toisen takia ja tättärää, elämä jatkuu!)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1974
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1720
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1360
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      77
      1334
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1028
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      933
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      926
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      882
    9. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      863
    10. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      856
    Aihe