Biisin nimi hakusessa :P

Eli tossa taas kuulin yks päivä kyseisen biisin ja nyt jäi vaivaamaan, kun en tiedä esittäjää enkä nimeä.
Biisi on sellainen aika nopea ja sellanen tanssibiisi. Ja siinä hoilataan aika monta kertaa jotai "You want to pompeidup.."

Kertokaa, jos tiedätte :)
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

... olla biisi Pump It Up. Esittäjänä Danzel.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vekke kirjoitti:

Eli tossa taas kuulin yks päivä kyseisen biisin ja nyt jäi vaivaamaan, kun en tiedä esittäjää enkä nimeä.
Biisi on sellainen aika nopea ja sellanen tanssibiisi. Ja siinä hoilataan aika monta kertaa jotai "You want to pompeidup.."

Kertokaa, jos tiedätte :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu