Suomalaiset miehet on rumia

ja ällöttäviä juoppoja jotka haisevat aina viinalle.
15247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Olitko työelämään tutustumassa AA-kerholaisiin tai tulitko terveyskeskuksen päivystyksestä tai ohititko paikallisen karaokebaarin vai makaako sohvallasi haiseva tenu-ukko?

vai mistä tulit tuohon päätelmään?

Minusta suomalainen mies on komea, rehti, raitis, ahkera ja kaikinpuolin hyvälle tuoksuva ihana mies.

Äänestä
  • Ai kuka! Vähän herää mustasukkaisuus täällä!

    Äänestä

  • Mies32 kirjoitti:

    Ai kuka! Vähän herää mustasukkaisuus täällä!

    Sinä tietysti, sinua ajattelin.

    Äänestä

  • lottamari<3 kirjoitti:

    Sinä tietysti, sinua ajattelin.

    Missä olet ehtinyt haistelemaan? Sinunhan niitä hajutyynyjä piti lähetellä.

    Äänestä

  • Mies32 kirjoitti:

    Missä olet ehtinyt haistelemaan? Sinunhan niitä hajutyynyjä piti lähetellä.

    Minulla on tarkka hajauaisti. Et ole tilannut tyynyä.

    Äänestä

vai nin

Äänestä

Kyllä, yökerhossa ei ole tsäänssejä jos mies ei juo ja kipinöi. Onhan rumia miehiä etenkin Venäjällä, mutta silti heillä on kauniita naisia.

Vähän nenää alemmas sateella, Maija Tavikset hei.

Äänestä

Pakkoko on valita juoppo, haiseva mies? Ei kai sitä nyt kannata miestä kadulta ottaa tai sitä ding dong päissään olevaa baarista??

Äänestä
  • No mutta kun se on niin ihanan miehekäs ja itsevarma...

    Äänestä

  • Vilwa

    Pakkoko on valita juoppo haiseva mies?

    Niin luulen ymmärtäväni miksi se juoppo on päässyt kuvioihisi, jos sinä itse vaikka
    et ole niin kelpo kaikin puolin, ja miestä mieli kuitenkin tekee, niin sinulle kelpaa sitten sekin viinalle haiseva tyyppi. Jos sinä vaikka istut siellä kapakassa, jossa niitä viinalle haisevia riittää. "Vakka kantensa valitsee". Näinhän se vanha Suomalainen kansan viisaus sanoo.

    Äänestä

Sanoo nainen joka itse kiertää kapakoita ja raahaa sänkyynsä jotain öykkäreitä ja juoppoja. Itse sinä olet miehesi valinnut, ei se muiden vika ole.

Äänestä

En käytä alkoholia.

Äänestä

Joka maankolkkaan niitä kuvaamasilaisia miehiä on siunaantunut, niin kun naisiakin. Myös kaikkea muuta tuon välistä.

Äänestä

Ei viina miestä pahenna. Mies on yleensä hullu jo ennen kun on viinaa juonut. Luonnetta ei voi parantaa vaan se tulee äidin maidosta

Äänestä

Niin olenkin ruma ja siksi olenkin atm.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kiitos enään.- kirjoitti:

ja ällöttäviä juoppoja jotka haisevat aina viinalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu