Annan pianotunteja Helsingissä, Vantaalla ja Espoossa

lrim

Haluaako lapsesi opetella soittamaan pianoa? Tarvitsetko omaa aikaa ja vapautusta lastenhoidosta viikonloppuisin (miksipä ei arkipäiväiltaisin)? Asutko Helsingin, Vantaan tai Espoon alueella?

Hei kaikille!

Olen 18-vuotias kolmatta vuotta lukiossa opiskeleva nuori, sosiaalinen ja erittäin lapsirakas vantaalainen tyttö, jolla on asenne ja käytöstavat kohdallaan. Puhun sujuvasti suomea, venäjää sekä englantia.

Pianonsoittoa olen harrastanut noin 12 vuotta ja edelleen jatkan pianisti Junio Kimasella Länsi-Helsingin musiikkiopistossa. Olen esiintynyt useassa Sibelius akatemian Chopin-illassa ja käynyt monia mestarikursseja (mm. Konstantin Boginolla, Valeria Resjanilla ja Katariina Nummella). Tammikuussa 2012 olen osallistunut Oulun Madetoja-pianokilpailuihin.

Etsin työtä ja opetuskokemusta täydentämään musiikkiopintojani. Jos kotona on pikkuisia, jotka haluavat aloittaa soiton, ota yhteys minuun. Pianonsoiton voi aloittaa ihan milloin vain! Pienet taaperot sekä vähän vanhemmat ovat tervetulleita.

Voin erittäin mielelläni toimia myös lapsenvahtina. Jos reissusi venyy pariksi tunniksi, hoidan ilomielin lapsesi ja keksin hänelle puuhaa. :)




Suosituksia ja lisätietoja tarvitessasi:
ota yhteyttä sähköpostitse [email protected]
tai puhelimitse 041-5492703

Lämpimin terveisin Elisaveta

0

72

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

        Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
        Maailman menoa
        280
        2554
      2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

        Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
        Jälleensyntyminen
        300
        1374
      3. Mitään järkeä?

        Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
        Ikävä
        108
        1251
      4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

        mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
        Ikävä
        83
        1241
      5. Noniin rakas

        Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
        Ikävä
        97
        1188
      6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

        ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
        Ikävä
        58
        1185
      7. Lapuan sanomissa käy rytinä

        Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
        Lapua
        44
        1042
      8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

        Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
        Kotimaiset julkkisjuorut
        71
        946
      9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

        Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
        Tv-sarjat
        22
        890
      10. Oot ihana

        Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
        Ikävä
        33
        797
      Aihe