Moikka! Osaisiko joku neuvoa, minkälaisia liikkeitä kannattaisi tehdä, jotta saisin vatsani näyttämään tuosta lonkkaluiden alueelta tällaiselta:
http://i42.tinypic.com/vh6agw.png
Asialliset vastaukset tervetulleita. :)
Miten saan tällaisen vatsan?
10
306
Vastaukset
- löklkjlkjnlkjmnlk
todennäköisesti laihduttamalla
- mullemyös
Mun BMI on 19, että tuskin mitään lisää painon pudotusta tarvitaan. :D -ap
- 8+3
mullemyös kirjoitti:
Mun BMI on 19, että tuskin mitään lisää painon pudotusta tarvitaan. :D -ap
samaa mieltä. kyllä tuohon alipainoa usein vaaditaan
- mullemyös
8+3 kirjoitti:
samaa mieltä. kyllä tuohon alipainoa usein vaaditaan
Voi härregud. Kuvan naisen (Nicole Scherzingerin) BMI on 20 ja nainen paahtaa salilla viitenä päivänä viikossa.
Noh, laitan paremman kuvan, mistä näkee paremmin, mitä ajan takaa:
http://i44.tinypic.com/2hocsis.jpg
Ei tuollaiseen lonkka alueeseen mitään alipainoa tarvita. -_- - selitäs vähän
mullemyös kirjoitti:
Voi härregud. Kuvan naisen (Nicole Scherzingerin) BMI on 20 ja nainen paahtaa salilla viitenä päivänä viikossa.
Noh, laitan paremman kuvan, mistä näkee paremmin, mitä ajan takaa:
http://i44.tinypic.com/2hocsis.jpg
Ei tuollaiseen lonkka alueeseen mitään alipainoa tarvita. -_-Olipas löysä ja rasvainen vatsa.
- mullemyös
selitäs vähän kirjoitti:
Olipas löysä ja rasvainen vatsa.
Voi huokaus. En minä sitä vatsaa vaan tota lonkkien aluetta!
- selitäs vähän
Mitä ihmeellistä tuossa nyt oli? Ihan tavallinen vatsa, ei edes lihat näkyvillä.
Jollei lihaksia jännittämällä onnistu, treenaa kovempaa. Olet laihaläski.- mullemyös
Katso ylempi viesti niin ymmärrät mitä haen takaa.
- jhbgvfcd
mullemyös kirjoitti:
Katso ylempi viesti niin ymmärrät mitä haen takaa.
no se nyt riippuu ihan ihmisestä kuinka helposti nuo näkyy. jos olet jo laiha ja treenaat kovaa, laihduta lisää ja treenaa kovempaa.
- selitäs vähän
Tarkoitatko alavatsan V-mallia vai lonkkien ulkosyrjää??
En vaan näe tuossa kuvassa mitään hohdokasta. Pömppövatsa ja jenkkakahvat... Eiköhän tuollaisen saa, kun syö vähän lisää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135