Meer bisse, Meer man

Grrrrraugh!
265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minäkin join eilen illalla runsain määrin olutta ja nyt on pää hieman kipeä. Jos seuranani olisi ollut joku kaunis ja puhdas neitokainen, en olisi juonut mitään. Rohkenen jopa väittää, että voisin olla loppuelämäni ajan ilman alkoholia jos kimpussani kiehnäisi uskollinen teinineitsytmorsian. Kuinka mukavaa olisikaan viettää laatuaikaa ja mennä yhdessä nukkumaan sellaisen naisen kanssa.

Elämäni vaikeinta aikaa on ollut vuodet 2004-2007 jolloin olin 12-15 vuotias. Siksi haluaisinkin ikään kuin elää nuo vuodet uudelleen ja siihen tarvitsen rinnalleni naisen joka on parhaassa iässään.

Äänestä

Onnea etsintään...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mies 86 kirjoitti:

Grrrrraugh!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu