Reipas mies vapaana?

Olen keski-ikäinen raitis suomalainen mies Etelä-Suomesta, Kymenlaaksosta. Asumme kohta kaksi vuotta asumuserossa puolisostani. Tilanne on vielä täysin avoin. Joko eroamme tai jatkamme tätä etäsuhdettä. Joka suoraan sanoen minua ei tyydytä. Kaipaan naisen läheisyyttä, keskustelukumppania, lenkkikaveria, salille, seksiin jne. Olen siis urheilullinen, jota toivon sinultakin. Olen akateemisesti sivistynyt, joten päässä pitäisi olla jotain muutakin kuin sahanpurua. Jos olet 40-kympin molemmin puolin ja tunnet tekstini omaksesi, ole rohkea ja vastaa. Eihän se maksa mitään. Yhden tyttöystävän olen kirjekerhon parista löytänyt, silloin, kun ei vielä ollut nettiä. Tyttö kiinnostui minun tarinoistanin niin, että halusi nähdä. Siitä alkoi lyhyekö, mutta pirun kiihkeä suhde!

2

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen vm -66

      Olet 56 v mies ja nuorempi nainen olisi hakusessa. Miksi? Mission impossible, uskoisin.

    • 17+9

      Rakastajaksi 56-vuotiaalle asumuserossa olevalle miehelle, joka etsii netin kautta - miksi kukaan haluaisi?

      Jos haluan villiä seksiä niin etsin ikäiseni miehen ravintolasta sen sijaan, että alkaisin kirjoitella kälyiselle vanhalle gubelle netissä.

      P.S. 40-kymppinen = 400-vuotias.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      145
      4105
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      65
      3800
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      3054
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      123
      2658
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      182
      2353
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      32
      1604
    7. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      52
      1466
    8. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      54
      1292
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      1080
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      113
      1080
    Aihe